Київ

Придбати квиток
2017.03.20
Новини VAPEXPO

Як минула третя міжнародна виставка вейп-індустрії VAPEXPO Kiev 2017?

Як минула третя міжнародна виставка вейп-індустрії VAPEXPO Kiev 2017?

4-5 березня у Міжнародному виставковому центрі відбулася масштабна виставка вейп-індустрії VAPEXPO Kiev 2017. На одному майданчику представники вейп-ком'юніті оцінювали новинки провідних виробників рідин для паріння, відвідували лекції топових спікерів і насолоджувалися яскравою шоу-програмою.

Івент-компанія Smile-Expo вже втретє організовує VAPEXPO в Києві. Захід стає щоразу масштабнішим, цього року івент вийшов на новий міжнародний рівень.

На VAPEXPO відбулася конференція за участю провідних фахівців вейп-ринку:

  • Джеффа Коннелла - засновника американської компанії Innevape Labs;
  • Сьюзан Сіндт - генерального директора Simply Vapour;
  • Олексія Павленка - президента Асоціації учасників ринку електронного паріння;
  • Ростислава Жежіка - маркетинг-менеджера Tobacco Concept Factory;
  • Артура Здзієбловскі - директора з продажу CHIC Group;
  • Віталія Неботова - керівника компанії Dream-market;
  • Захара Ізмайлова - співзасновника Enjoy Smoke.

Іноземні та вітчизняні бізнесмени розповіли про секрети власного виробництва, різницю між вейп-ринками в країнах Європи та СНД, співпрацю з ринком Китаю та засоби успішного просування мережі вейпшопів.

58 компаній - учасників заходу - представляли Україну, США, Італію, Китай, Францію, Малайзію, Білорусь, Польщу та Росію. Кожен відвідувач мав можливість спробувати ексклюзивні рідини та оцінити нові девайси для ширяння.

Організатор Smile-Expo провів церемонію нагородження найкращих компаній на VAPE AWARDS:

  • нагороду в номінації «Найкраща лінійка рідин» і «Найкращий український виробник» отримала мережа вейпшопів Enjoy Smoke;

  • «Найкращий зарубіжний виробник» - Pj Empire;

  • «Найстильніший бренд» - BoneShaker.

Однією з головних активностей для відвідувачів став контест з клаудчейзінгу.

Результати Cloud Contest: 1 місце - Кирило Пушкар, 2 місце - Дмитро Володько, 3 місце - Ярослав Колоченков. Переможець отримав унікальний подарунок - сертифікат номіналом в 5000 гривень і новий мод від Sub Ohm Innovation.

На сцені відбувалися традиційні розваги для вейперів: захоплюючі Vape Quests, Dance Show і Cloud Making. Крім того, впродовж двох днів на сцені VAPEXPO постійно розігрували рідини та моди від спонсорів заходу.

Під час шоу-програми стався Dance Battle, переможницею якого стала Аліна Маслак.

Було проведено 2 майстер-класу: з замісу жиж від міксолога Enjoy Smoke Дмитра Анатолійовича та з намотки койлів від легендарного коілбілдера Dragosh. МС шоу-програми був Михей Медведєв!

Особливу подяку Smile-Expo висловлює генеральним спонсорам івенту - компаніям Flawless Distribution, Innevape, Sub Ohm Innovation, Wick & Wire, Enjoy Smoke, Wotofo та Chicano.

Виставки VAPEXPO - це завжди актуально для представників вейп-бізнесу та охочих смачно попарити. Стежте за розвитком ринку та залишайтеся в курсі останніх новин вейп-індустрії - відвідуйте вейп-івенти від компанії Smile-Expo.

До зустрічі на наступному VAPEXPO!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest