Київ

Придбати квиток
2018.03.28
Новини індустрії

Як правильно намотати спіраль на атомайзер? Основи основ

Як правильно намотати спіраль на атомайзер? Основи основ

Днями ти отримав міні-гайд зі створення самозамісу. Зараз час дізнатися, як правильно намотати спіраль на атомайзер. Звичайно, ці науки можна освоїти і у зворотному порядку – це на твій розсуд, а від нас – стаття про спіралі та процедуру койлбілдінгу.

Види койлів

Коїл (койл) – це готове намотування на атомайзер. Тобто, це змотаний у спіраль дріт, який залишилося закріпити на базі. Залежно від опору, матеріалу спіралі, розмірів девайса і фантазії койлбілдера, койли бувають досить різноманітними:

 • Мікрокойл – невелика спіраль з близько розташованими витками. Найпростіший і найпоширеніший тип.
 • Спейскойл – як мікрокойл, тільки з відчутним простором між витками. Використовується у намотуванні атомайзера на титані та нікелі.
 • «Косичка» – намотка з двох переплетених між собою дротів. Гарна як для отримання густої пари, так і для якісної смакопередачі.
 • «Паралель» – намотка з двох паралельних і прилеглих один до одного дротів. З таким койлом багато пари забезпечено.
 • Арт-койл – койл не так для вейпу, скільки для мистецтва. Хобі професійних койлбілдерів.

Як правильно намотати спіраль на атомайзер? Основи основ

Ти напевно пам'ятаєш, які інструменти потрібні для намотування на атомайзер. А як матеріали для намотування на атомайзер, використовують кантал, ніхром, фехраль, нержавійку. Часто зустрічаються і більш дорогі, враховуючи міцність, матеріали – титан і нікель. Для гніту підходить японська бавовна, нестерильна вата або ватний диск.

Як робити намотування на атомайзер

Перш ніж дорости до побудови арт-койлів, кожен топовий койлбілдер навчався робити просту намотку на атомайзер (мікрокойл). Саме про таку далі піде мова.

 1. Ретельно вимий необхідні інструменти і руки перед роботою, щоб вата не увібрала сторонні смаки.
 2. Пропали дріт, якщо він скручується або пружинить. Правда, у випадку з нікелем або титаном цього робити не можна через їхні хімічні властивості.
 3. Знежир її за допомогою спирту.
 4. Візьми викрутку або спеціальний інструмент з койл-набору та почни накручувати дріт навколо, щільно притискаючи витки. Нерівності або зазори між ними можна буде поправити за допомогою плоскогубців.
 5. Тепер, щоб правильно намотати спіраль на атомайзер, потрібно для початку послабити гвинти на базі. В отвори встанови ніжки спіралі й знову закрути гвинти. За допомогою викрутки поправ спіраль так, щоб вона була по центру і не торкалася стінок бази. Щоб уникнути КЗ, видали всі зайві «вусики» й інші елементи койла.
 6. Тепер за допомогою мода пропали вже встановлену спіраль. Вона повинна загорятися рівномірно від центру до країв. Якщо вона червоніє лише з одного боку, то проведи керамічним пінцетом по «неслухняній» ділянці.
 7. Акуратно розмісти вату між витками (з одного кінця в інший), а її залишки заховай у базі атомайзера. Простеж, щоб волокна не потрапили на різьбу. Частинка повинна бути ні короткою, ні довгою.
 8. Намотування на атомайзер готове. Змочи ватку потрібною жижою і пар із задоволенням!

Якщо тебе цікавить намотування атомайзера на титані, а також складні койли, про які ні в казці сказати, ні пером описати – завітай на майстер-клас з койлбілдінгу від Тоні Торнадо! Він поділиться лайфхаками 14 квітня на VAPEXPO Kyiv 2018.

Го по квитки ►►►

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest