Київ

Придбати квиток
2018.04.03
Новини індустрії

Як замінити вату в атомайзері: поради, коментарі, фото

Як замінити вату в атомайзері: поради, коментарі, фото

Рано чи пізно вата в атомайзері віддасть все до останньої краплі жижки – тоді час її замінити, щоб знову насолоджуватися густою парою і неабияким смаком. Сьогодні ми розповімо і продемонструємо, як замінити вату в атомайзері з випарником, що обслуговується.

Як замінити вату в атомайзері

Чому мова піде про випарник, що обслуговується? Тому що з «необслужкою» все просто: береш новий випарник – і ставиш у бак. Тут не потрібно окремо замінювати вату або прочищати койл – як то говорять, все зроблено до нас.

Куди гостріше стоїть питання, як замінити вату у дріп-атомайзері, адже у цьому випадку доведеться власноруч і ватку накрутити, і до ванночки скласти. Тому пропонуємо покрокову інструкцію з картинками:

  • Беремо ватний диск і нарізаємо смужки від центру (короткі не знадобляться).
  • Знімаємо верхній шар, тобто розпушуємо ватку.
  • Скручуємо смужки так, щоб кінець з одного боку був тонше.
  • Більш тонким кінцем протягуємо ватку в койл.
  • Робимо коротшою довжину ватки по діаметру бази.
  • Краї трубочки розміщуємо навколо койла або у спеціальні отвори (чи вони є – залежить від моделі дріпки).

Як замінити вату в атомайзері: поради, коментарі, фото

Власне, на цьому процес заміни вати в атомайзері закінчено. Далі залишається лише змочити її жижкою і злегка розпушити пінцетом для кращого поглинання.

Спеціальні набори для обслуговування девайсів спростять цю процедуру, а також допоможуть власноруч намотати спіраль на атомайзер.

Як часто заміняти вату в атомайзері

Все залежить від частоти парення і якості жижки, що використовується. По-перше, чим активніше вейпити, тим частіше доведеться міняти вату в атомайзері. По-друге, «термін служби» скорочують самозаміси: вони засмічують вату і перешкоджають випаровуванню.

Крім того, на частоту заміни впливає густота рідини: чим більше у ній гліцерину (VG/PG = 70/30), тим швидше доведеться скористатися нашою інструкцією.

Визначити, чи настав час Х, можна за трьома ознаками:

  1. Зниження кількості пари.
  2. Туге затягування.
  3. Присмак гару.

Як замінити вату в атомайзері: поради, коментарі, фото

Разом з тим, всі вони є сигналами й інших показників. Наприклад, зниження рівня пари можна пояснити тим, що підсів акумулятор, а присмак гару – зносом койла.

У будь-якому випадку при появі одного з сигналів потрібно перевірити девайс. Після цього ти зрозумієш, чи варто просто долити рідину або вже час замінити вату в атомайзері.

Більше корисного, густого і смачного – вже наступними вихідними! До зустрічі 14-15 квітня у МВЦ на VAPEXPO Kyiv 2018.

По квитки – сюди ►►►

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest