Київ

Придбати квиток
2016.04.06
Новини VAPEXPO

Як паріння здолає астму

Як паріння здолає астму

У той час, коли дехто шукає свідчення шкідливості електронного паріння, інші знаходять докази на його користь. Цього разу йдеться не про чудову нагоду полишити згубну звичку після переходу на здоровий і смачний пар, а про одужання від деяких захворювань.

Довів це професор Університету Катанії та фахівець у боротьбі зі шкодою від паління Рікардо Полосса. Три роки тому він зі своєю командою організував експеримент. 18 добровольців, які палили та страждали на астму у початковій стадії, перейшли на електронне паріння.

Переважна кількість добровольців з часом повністю перейшла на пар, решта не відмовляла собі ні в тому, ні в тому. Але що найголовніше, у всієї команди піддослідних практично зникли симптоми астми.

Такі висновки дуже потішили вейпінг-рух. Але дослідження на цьому вирішили не зупиняти. Рік поспіль вчені констатували позитивні зміни в роботі легенів у тих, хто перейшов на пар. При цьому показники всіх параметрів роботи легенів постійно покращувалися.

Доречно зробити висновок, що паріння є навіть корисним для людей, які страждають на астму. Навіть у тих, хто не зміг відмовитися від шкідливих аналогів, теж спостерігали покращення роботи дихальних шляхів.

Цікаво, що на початку експерименту добровольці використовували електронні інгалятори старого формату. Без сумніву, атомайзери останнього покоління здатні продемонструвати ще кращі результати.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest