Київ

Придбати квиток
2018.03.14
Новини індустрії

Як відкоркувати рідину для електронних сигарет?

Як відкоркувати рідину для електронних сигарет?

Перш ніж відкрити рідину для електронних сигарет, упевніться, що ви придбали оригінал, а не «клон» – підробку преміум-рідини. Якісні рідини зазвичай коштують дуже дорого, і спекулянти навчилися їх підробляти. Втім, досвідчений вейпер легко розрізнить оригінал і «клон», а от новачкам краще не ризикувати і купувати дорогі рідини лише у перевірених спеціалізованих вейп-шопах.


Зазвичай для того, щоб відкоркувати заправку для електронної сигарети, слід просто повернути кришку пляшечки з заправкою проти годинникової стрілки до клацання.


У заправці для електронної сигарети зазвичай є гліцерин, ароматизатори (органічні або штучні; смак особливо не ​​відрізняється), пропіленгліколь. Часом до складу входить дистильована вода. Кожна з цих речовин абсолютно нешкідлива для здоров'я, у чому й полягає особливість вейпінгу.

Проте, не дивлячись на нешкідливість паріння, пити рідину не можна, а для дітей вона є особливо небезпечною. Тому на пляшках буває спеціальний «захист від дітей» – у такому випадку, щоб відкоркувати заправку для електронної сигарети, перед тим, як повертати кришку, потрібно натиснути на неї, а потім вже крутити за різьбою.

Дізнайся більше на VAPEXPO Kiev 2018!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest