Київ

Придбати квиток
2016.06.07
Новини індустрії

Як бюджетний вейпінг змінив тютюновий ринок

Як бюджетний вейпінг змінив тютюновий ринок

Очевидно, що ріст продажу різної тютюнової продукції суттєво призупинився. Не останню роль відіграла й економічна криза. Крім того, вейпінг надає можливість не лише відмовитися від шкідливого диму, але й суттєво заощадити.

Не варто забувати про таку галузь, як нікотин-замінники, що мають попит серед охочих позбутися шкідливої звички. Експерти вважають, що з часом їхні прибутки зменшаться в рази, а це може вплинути на фармацевтичну галузь, яка виробляє цей продукт.

Щоб якось врегулювати тенденцію розповсюдження вейпінгу в країні, депутати Державної думи вирішили внести поправки до закону, що прирівняють рідину для паріння до тютюну.

Як стверджують автори поправок, таке рішення зробить вейпінг безпечнішим, оскільки введення акцизу змусить виробників слідкувати за вмістом рідин, які надходять у продаж. Крім того, продажі обмежать для неповнолітніх, які мають вільний доступ до нікотину через електронний інгалятор. Натомість вейпінг отримає безліч навантажень, якими вже обтяжена тютюнова продукція, включно з рекламою та продажами. Акцентувати на перевазі меншої шкоди пару перед продуктами горіння теж буде заборонено. Влада впевнена, що порівняння з аналогами призведе до вибуху надмірного інтересу до електронних інгаляторів з боку тих, хто ніколи не страждав на шкідливу звичку.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest