Київ

Придбати квиток
2016.02.04
Новини VAPEXPO

Італійці презентували унікальну рідину для електронних інгаляторів

Італійці презентували унікальну рідину для електронних інгаляторів

FlavorArt вже давно представлена на ринку різноманітними смаками для паріння. На сьогодні це - одна з найбільших компаній не лише в Італії, де є виробництво, а й у цілому світі.

Після спільної роботи з дослідниками з Fem2 Ambiente при університеті Milano Bicocca компанія замислилася про здоров'я користувачів. Вона поставила собі за мету продемонструвати усьому світові, як виробляється її продукт, а також довести, що рідина для паріння виготовлена з дотриманням усіх нормативно-правових актів ЕС.

Щоб втілити плани у життя, було вирішено дати старт під назвою ClearStream Onward. Він присвячений покращенню якості парильних рідин. Протягом року вчені проводили дослідження, збирали інформацію від вейперів та пропонували всім охочим внести свій внесок у покращення жижі для паріння. Постійні лабораторні досліди дозволяли ідентифікувати токсини та наявність важких металів у кожній серії пробників.

Врешті-решт компанія Fem2 Ambiente спромоглася створити максимально безпечну для здоров'я людини рідину. Згідно з підрахунками, вона більш як у двадцять разів безпечніша за шкідливі аналоги рослинного походження.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest