Київ

Придбати квиток
2016.03.28
Новини VAPEXPO

Італійські онкологи на боці вейпінгу

Італійські онкологи на боці вейпінгу

Настав час для італійських вчених вивчати вейпінг-індустрію. Цій меті присвятив себе професор Умберто Тіреллі, який обіймає посаду директора онкологічного відділення в Національному інституті раку, розташованого в невеличкому містечку Авіано. Як з'ясувалося, професор вже тривалий час пропагандує паріння в якості засобу для позбавлення від згубної звички. Але, крім цього, він вважає, що ЕЦ здатні запобігти появі раку.

Тіреллі та його колеги з Європейського інституту онкології та Університету Катанії одноголосно заявили, що пара не містить канцерогенів і здатна допомогти в боротьбі зі шкідливою звичкою. Але добитись рекомендацій від уряду та медичних закладів їм досі не вдалося.

Умберто Тіреллі навів приклад інших методів, які допомагають позбутися згубної звички. На відміну від паріння вони досягли вкрай скромних успіхів. Важливим фактором на користь електронних інгаляторів є те, що вони забезпечують психологічний комфорт тим, хто позбувається щоденного ритуалу. Водночас жодні канцерогенні продукти згоряння не потрапляють до ваших легенів.

Професор висловив стурбованість негативним ставленням уряду до вейпінгу. Кількість злоякісних пухлин через шкідливий дим у мешканців Італії зростає щороку. Близько третини всіх смертей стається внаслідок захворювань, спричинених шкідливою звичкою.

В якості прикладу він навів Англію, де електронні інгалятори підтримав уряд. Але, зважаючи на жорстке законодавство, вейпінгу в Італії доведеться долати безліч перепон, щоб здобути популярність.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest