Київ

Придбати квиток
2016.02.24
Новини VAPEXPO

Шукають чергові причини остерігатися вейпінгу

Шукають чергові причини остерігатися вейпінгу

Виникають підозри, що вчені цілеспрямовано шукають негативні наслідки від переходу на паріння. Результати досліджень дедалі частіше мають швидше критичний характер.

Здавалося, що після того, як Всесвітня організація охорони здоров'я визнала електронні інгалятори ефективним методом позбутися шкідливої звички, дослідження мали б припинитися. Але конкуренти не пасуть задніх і вкладають величезні кошти на продовження пошуків негативних наслідків паріння.

Останнім актуальним результатом численних експериментів вчених є заява, що вейпінг погано впливає на імунну систему людини. Окрім того, автори дослідження висловлюють невдоволення занадто м'якою законодавчою базою стосовно паріння, яка сприяє поширенню електронних інгаляторів. Хоча саме заборони в деяких державах з'являються значно швидше.

Отже, щоб отримати ці негативні для вейпінгу результати, вчені розглянули більш ніж шістсот генів, які підтримують імунну систему. Відібравши декілька груп піддослідних, вони взяли в них зразки слизу. З'ясувалося, у людей, які вдихають шкідливий дим, придушуються 53 гени імунної системи. А ось під час паріння це число зростає до 305. Цікавим моментом є те, що такий результат показала лише рідина зі смаком кориці.

У своїх висновках вчені більше не засуджують пар нарівні з димом. Для них паріння є навіть більшою небезпекою, ніж аналоги.

Отож, стає зрозуміло, що вчені не припиняють проводити дослідження, які доводять негатив від вейпінгу за певних умов. Варто визнати, що у світі справді  не існує нічого ідеального. Але незаперечним лишається той факт, що після переходу на паріння, самопочуття у багатьох тільки покращилося.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest