Київ

Придбати квиток
2016.12.01
Новини індустрії

Інтерв'ю з представником Wick&Wire на Ukrainian Vape Week

Інтерв'ю з представником Wick&Wire на Ukrainian Vape Week

12 і 13 листопада були найсмачнішими днями місяца. Це підтвердить кожен, хто відвідав вейперську супертусовку Ukrainian Vape Week. Жижки текли рікою, а пар струменів хмарами завдяки величезній кількості виробників, що взяли участь в івенті. Серед експонентів і спонсорів заходу був імпровідний український бренд рідин  Wick&Wire.  Ми відвідали його стенд, поговорили з представником компанії Антоном і зробили огляд всієї лінійки.

Інтерв'юер: Ukrainian Vape Week (UVW)

Респондент: Антон (А.)

 

UVW: Антон, який смак вашої лінійки є найпопулярнішим серед клієнтів?

А.: Складно визначити якийсь один. Всі шість смаків мають попит. Зазначу, вони десертні. Особисто я назвав би Frozen Forest – це солодкі лісові ягоди з дикою м'ятою. Потім Coco Tob – тютюнова рідина з пряними нотами. Наступні по черзі: Exotic Charms – диня та манго, Arctic Black – сорти смородини, Custard Vanguard – персиково-абрикосовий крем та Apple Suspicious – яблуко. В нашій лінійці з'явилися нові смаки: Mystic Donutпончик з мигдалевими крихтами та 7 – лимонний пиріг. Маємо надію, що незабаром вони обженуть наших фаворитів. 

жидкости Wick&Wire

UVW: Чи складно конкурувати з американськими преміум-рідинами?

А.: Не сказав би. В американців інші смакові вподобання. Якщо порівнювати, їхні поєднання смаків відрізняються від наших варіантів.

UVW: А з нашими виробниками?

А.: З нашими — ні, не складно (посміхається. – Прим. UVW).

UVW: На Вашу думку, за що покупці люблять ваш бренд?

А.: Мабуть, через відсутність простих смаків. Місцеві компанії використовують мало компонентів у рідинах. Натомість ми додаємо дуже багато ароматизаторів різноманітних іноземних виробників. Наші смаки без сумніву є унікальними.

UVW: Антон, ви вперше на такій виставці?

А.: Ні, Wick&Wire брала участь на інших заходах VAPEXPO. Ми прагнемо бути на всіх ваших виставках.

UVW: Щиро вдячні за інтерв'ю. Зичимо успіхів компанії.

А.: Дякую, до побачення.

жидкости Wick&Wire

Компанія Wick&Wire виступила спонсором номінації Biggest Cloud men’s (up 80 kg) у турнірі з клаудчейзингу The World Series of Vaping, який вперше відбувся в Україні, та спонсором стрічок і теплого привітання. Її жижки роздавали в якості подарунків зі сцени VapeWeek.

Скуштуй увесь спектр смаків від провідних брендів світу на найближчому та останньому івенті цього року – VAPEXPO Moscow 2016, який відбудеться 9-10 грудня. Для участі зареєструйся.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest