Київ

Придбати квиток
2017.08.17
Новини індустрії

Інструменти для вейпу, чи Основи «вейп-хірургії»

Інструменти для вейпу, чи Основи «вейп-хірургії»

Інструменти для вейпу рано чи пізно з'являються у кожного, хто вподобав паріння, не планує полишати цю справу та має намір вдосконалювати вейперські скіли, долучившись до лав коілбілдерів. Ця стаття ознайомить читачів з головними інструментами для вейпу та для чого саме потрібен кожен з них.

Головні інструменти для vape

Інструменти для vape призначені обслуговувати вейп-девайси. Вони істотно полегшують роботу з атомайзерами та модами. В принципі це стосується всіх речей, які потрібні для обслуговування. Так-так, ватка з ножицями – теж інструмент для vape. Не зупинятимемось на ній, краще розкажемо про складніші деталі з набору для юного «вейп-хірурга».

  1. Викрутка. Це універсальний інструмент, який стане в нагоді не лише у вейпі. Парцям вона потрібна для заміни коіла в дріпках і випарників, що обслуговуються. До кожного типу гвинтів, які затискають ніжки спіралей, знадобиться відповідна викрутка: з плоским, хрестоподібним або шестигранним наконечником. Для зручності користувачів у продажу є універсальні викрутки 3-в-1.
  2. Пінцет. Служить для заміни гніту в атомайзерах, що обслуговуються. З ним просто розпушити та вкласти вату до коіла. Зустрічається різних типів, залежить від діаметру, форми та матеріалу наконечника.
  3. Кусачки. Без них не обійтися коілбілдерам. Кусачки допомагають зафіксувати спіраль та охайно відрізати дріт. На відміну від звичайних господарських, вейперські кусачки компактного розміру, із загостреними лезами та особливою рукояткою.
  4. Інструмент для намотування спіралей. Він так і називається. Ця штука замінює коілбілдерам цвях і свердло. Буває простим (з однією насадкою з різними діаметрами по всій довжині для намотки коілу потрібного діаметра) та складним у вигляді цілого набору насадок різного діаметру та штативу.
  5. Інші інструменти – щіточки для чищення бази та спіралей, бокси для дрібних деталей, омметри, врешті решт.

Vapexpo Kiev, Vapexpo Kiev 2017, Інструменти для вейпу, вейп-хірургія

Набори інструментів для вейпу

Набір інструментів для вейпу містить все наведене вище. Десь більше, десь менше – залежить від виробника та мети застосування (набір для самозамісів – теж набір інструментів для вейпу).

Всі елементи продають у спеціалізованих вейпшопах в одному наборі чи окремо. Вартість інструментів для вейпу залежить від самого інструменту, виробника та якості збірки. Скажімо, ціна на одну викрутку коливається в межах 45 – 145 грн.

Одним із найякісніших наборів інструментів для вейпу вважається DIY Kit будь-яких версій від Coil Master.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest