Київ

Придбати квиток
2017.03.27
Новини індустрії

Hitman RDA by Seven 4Vape – непоганий початок

Hitman RDA by Seven 4Vape – непоганий початок

Компанія Seven 4Vape щойно вийшла на вейп-ринок. Сьогодні мова піде про її дебютний дріп-атомайзер Hitman RDA.

Насамперед слід сказати навіть не про дизайн пристрою, а про його оригінальну упаковку. Замість звичних паперових або пластикових коробок Hitman оселився у стильному шкіряному мішечку темного кольору. Крім крутого вигляду, це ще й зручний спосіб транспортування. До комплекту входять кілька койлів з попередньою намоткою з бавовни та ключ.

Тепер про дизайн. Деталі дріпки виконано якісно, ​​корпус ідеально відполіровано. На ньому красується гравірування назви моделі. Топ-кеп з жаростійкого матеріалу PEI.

Нарешті про технічні параметри. Оскільки компанія нова, привернути увагу до себе потрібно якимсь інноваційним рішенням. У цій моделі ним стали стійки з гвинтами, розташовані під кутом.

Крім цього, у дріпці встановили чудовий майданчик, який обслуговується, з глибокими бортами та посрібленим піном. Діаметр майданчика – 24 мм, тип коннекторного з'єднання – 510.

Передбачено використання однієї спіралі. Конструкція дозволяє встановити більше, але в цьому немає потреби.

Система обдуву – регульована бічна. Обдув спрямований саме туди, де повинна стояти спіраль.

Hitman RDA by Seven 4Vape – це вдалий старт для компанії. Звісно, потрібен час, щоб стверджувати, чи стане дріпка популярною. Однак попереднє знайомство з нею залишає позитивні враження.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest