Київ

Придбати квиток
2017.06.22
Новини індустрії

Headshot RDA від Purge mods: а який варіант дріпки обереш ти?

Headshot RDA від Purge mods: а який варіант дріпки обереш ти?

 

Що більше нових девайсів для вейпінга випробовуєш, тим сильніше усвідомлюєш, наскільки різноманітною є фантазія дизайнерів. Скажімо, розробники компанії Purge mods вирішили здивувати вейп-ком'юніті не просто атомайзером, а справжньою дріпкою-конструктором. Знайомтеся, Headshot RDA!

Зовнішній вигляд стандартний. Вирізняє його з-поміж інших хіба гравіювання у вигляді прицілу на корпусі дріпки. До послуг користувача величезний вибір кольорів: від чорного до рожевого.

Головна особливість атомайзера полягає в двох деках: одна діаметром 24 мм, а друга – 34 мм. Саме другий варіант оцінять парці, які полюбляють експериментувати, поєднуючи потужні бокси з незвичайними дріпками.

Чому конструктор? За бажанням вейпер може змінити деки, конструюючи новий сетап для паріння. Є можливість окремо підібрати сервісний майданчик і топ-кеп до девайсу.

Встановлений виробниками майданчик має один цікавий момент в установці спіралей. Тепер це можна зробити, не знімаючи намотку з викрутки, або маніпулюючи з гвинтами, болтами та т.д. З цим впорається навіть новачок.

Топ-кеп у дріпці незвичайної форми: він звужується до верхньої частини, а потім розширюється. Такий формат перешкоджає скупченню вологи біля отвору.

Технічні характеристики:

  • діаметр корпусу – 24 або 34 мм;
  • діаметр стійок – 2,5 мм;
  • матеріал бази – латунь;
  • матеріал піну – мідь;
  • конектор з`єднання – 510-й.

Вартість моделі діаметром 24 мм становить 100 євро, а 34 мм – 140 євро.

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest