Київ

Придбати квиток
2016.06.24
Новини індустрії

Goovape – приємна несподіванка

Goovape – приємна несподіванка

Часом вітчизняні виробники справді вміють здивувати. Лінійка рідин Goovape вже здобула популярність серед деяких вейперів, але звернути на неї увагу решти вейп-спільноти зайвим не буде.

Головна перевага – жоден зі смаків не виявився провальним. Всі вони надзвичайно грамотно доповнюють один одного.

Отже, лінійка налічує чотири смаки. Спробуймо!

Goovape Summertime

Авжеж, цей смак став фаворитом огляду. Неймовірно круто, без жодних «але». Як свідчить опис, це смак фруктових пластівців у молоці, хоча відчувається не властива для такого міксу кислинка. Саме через неї рідина не набридає протягом тривалого часу.

Goovape Hit The Road Jack

Тут виробник вирішив похизуватися грушевим тортом, присипаним ваніллю та корицею з густим вершковим прошарком. У результаті вийшло дуже ніжно та насичено водночас. Найсмачніший торт, який можна спекти. До того ж груша не втрачає свого основного смаку серед інших компонентів, а швидше їх доповнює.

Goovape Autumn Leaves

Невже нарешті хтось ризикнув не доповнювати подібні смаки вершками? Чесне яблуко з полуницею сьогодні – дивина. До того ж мікс настільки збалансований, що не чути окремих нот, жоден з фруктів не переважає. Весь набір трансформується в єдиний загадковий свіжий смак.

Goovape Snake Blood Mild

Досить сміливий мікс з цитрусів, анісу, ванілі та щіпки кулеру. Ця рідина швидше на любителя. Її відчуваєш саме так, як очікуєш, – круто, незвично та незабутньо. Але навряд чи підійде на щодень. Враження занадто яскраві.

Висновок

Попри очікування, Goovape сміливо можемо назвати преміумом! Всі смаки оригінальні та йдуть на ура. Це той випадок, коли рівень якості значно перевищує ціну. Лінійка, схоже, матиме величезний успіх у нашій країні.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest