Київ

Придбати квиток
2016.07.04
Новини індустрії

Good Vape GreatFog (Red Smokers) – рідина на щодень

Good Vape GreatFog (Red Smokers) – рідина на щодень

Сьогодні нашу увагу привернула лінійка рідин GreatFog, яку випускає компанія Red Smokers. Тестуватимемо жижу, як завжди, на парі клептонів у нашому улюбленому Kennedy Competition Edition RDA. Одразу кортить заявити, що лінійка Good Vape GreatFog є ідеальним прикладом співвідношення ціни та якості.

Отже, асортимент налічує вісім різноманітних смаків. Тут і пара десертних, і тютюнові, й класичні фруктові. Виробник вигадав для них цікаві назви, щоб запам'яталися:

  • Milky Mamma
  • Macho Gustard
  • Freedom
  • Black Mild
  • Sweet Tobacco
  • Caramel Ccino
  • Barracuda Gold
  • Red Ring

Попри такий креативний підхід, ємності у всіх смаків оздоблені однаково. Комусь байдуже, а хтось нарікатиме на таку халтуру від виробника.

Крім стандартних даних про дату виготовлення та різноманітні інформаційні позначки, тут вказується про відсутність у складі дикетонів, що є плюсом до скарбнички виробника.

Отже, смаки:

Milky Mamma, Macho Gustard – просто чудові мікси, які гідно оцінить кожен вейпер. Ідеальні для щоденного паріння.
Barracuda Gold – дуже легкий і ніжний смак, не приправлений зайвою солодкавістю. Безперечно, оцінять справжні естети фруктових смаків.

Caramel Ccino – цей смак розкривається не одразу. Потужний кавово-тютюновий вибух не зрівняється з жодним смаком на ринку. Нотка карамелі залишає приємний післясмак.

Black Mild, Sweet Tobacco и Freedom – ідеальний тютюн. Жодних різких смаків і нудотної солодкавості. Розкішний варіант для колишніх курців, що шукають для себе жижу з ностальгічною ноткою.

Висновки:
Good Vape GreatFog демонструють конкурентам, якими мають бути справжні смакові рідини, за якими клієнти стоятимуть у черзі. А коли з'ясовується, що виготовляє рідину вітчизняний виробник, бере гордість за свій ринок. Особливо, з огляду на орієнтованість на бюджетний клас. У це взагалі складно повірити.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest