Київ

Придбати квиток
2016.02.29
Новини VAPEXPO

Огляд рідин для паріння Aroline

Огляд рідин для паріння Aroline

Упаковка: пляшечки по 30 мл з непрозорого пластику. Закрито стандартною кришечкою з характерним індикатором першого відкриття. Захист від дітей відсутній.

Також виробник не забув укомплектувати флакон додатковою кришкою-піпеткою. Тут стає помітним перший недолік – у неї надто товстий носик, що ускладнює заправку бак-атомайзерів. На етикетці вказано інформацію про виробника, смак та кількість нікотину. Загалом виглядає досить солідно.

Ззаду стандартно можна прочитати склад жижі, а також дізнатися про співвідношення основи, що трапляється досить рідко. Там також розміщено дані про термін придатності, протипоказання та місце виготовлення. Дата виробництва вибита виробничим штампом на етикетці.

Виходячи з цього, з’являється другий незначний мінус – цифри після потрапляння рідини можуть розмазатися. Але найсуттєвішим недоліком все ж таки є відсутність опису смаку.

Лінійка складається з трьох рідин, але без допомоги Інтернету їх все-одно можна переплутати. Непогано було б зробити щось на кшталт візитівок для опису кожної.

Psycho – опис виробника: ароматний фруктово-ягідний джем.

Колір – прозорий, безбарвний.

Запах – легкої кислинки.

Смак – ягода, чи то переварена, чи то просто перетерта з цукром. Основною у складі є малина. Здається, що після затяжки відчуваєш її кісточки на зубах. Залишається бажання додати трохи солодкого.

Pandora – опис виробника: гарячі вафлі зі свіжими вершками.

Колір – прозорий, наявний незначний відтінок жовтого.

Запах – працюючої вафельниці.

Смак – справжні домашні вафлі, приготовані за класичним рецептом. Після першої ж затяжки здається, що повернувся у дитинство, коли мама готувала найкращі вафлі у світі. Прихильники цієї солодкої випічки будуть просто у захваті.

Paradise – опис виробника: густий лікер з яблучним присмаком.

Колір – прозорий з незначними відтінками жовтого.

Запах – алкогольний з ледь помітною кислинкою.

Смак – основу тут складає солодкий алкогольний напій міцністю не вище 20 градусів. Але на лікер чи настоянку не схожий. Навіть смак яблука відчувається досить слабко. Рідина не для кожного, але знайде свою аудиторію.

Нова лінійка вийшла дуже цікавою. Для себе ви знайдете хоча б один смак, який вам точно сподобається. Виробник просто зобов’язаний попіклуватися про розширення їхньої кількості. Ціна на цей продукт не дуже кусається – всього 300 рублів за 30 мл.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest