Київ

Придбати квиток
2017.01.20
Новини індустрії

Рідини de la France. Огляд лінійки від компанії JWell

Рідини de la France. Огляд лінійки від компанії JWell

Кожен вейпер цікавиться двома речами: тестування нового девайсу та дегустація нового смаку. Сьогодні ми вгамуємо спрагу другої категорії, розглянувши три рідини від французького виробника JWell.

У наших руках опинилися продукти з різних лінійок: одна – з колекції La Parisienne та два представники серії All Saints. Об’єм кожної пляшечки – 30 мл, пропорції – 50 VG на 50 PG. Вміст нікотину цих жиж може бути 0, 3 та 6 мг/мл. У нас – 3 мл.

На перший погляд

Хоча рідини з різних лінійок, це не вплинуло на якість упаковки. Всі вони в картонних тубусах, що зустрінеш нечасто, а всередині коробки - пляшечки зі скла.

Пляшчини оснащено пипетками, отже заправити бак смаками JWell неважко.

З огляду на дизайн, рідини мимоволі ділиш на «чоловічі» та «жіночу», але це не має значення. Насправді смаки різні. До речі, про них.

На смак і колір

Отже, наші враження про рідини de la France.

Saint German (з лінійки La Parisienne)

Опис від виробника: зміни декорації з дивовижним поєднанням солодкої вишні та свіжого лимону з мигдалем

Цікавий смак насиченої вишні з легким присмаком мигдалю на вдиху, на видиху незрозумілий присмак. Але в цілому дуже приємна рідина.

Dragon Blood (з лінійки All Saints)

Опис від виробника: запаморочливий дует червоних ягід і полуниці з вершками

На вдиху чути кислинку, схожу на ягоди. Є обіцяні ноти ванілі. На видиху – легка крижинка на кшталт ментолу. Загалом смаки зливаються в один суцільний аромат.

Baron Samedi (з лінійки All Saints)

Опис від виробника: карамельне печиво з банановою помадкою захоплять тебе

Дуже концентрований смак, який краще трохи розбавити. На вдиху приємний солодкий кекс, на видиху – теж кекс, але з легким карамельним відтінком.

Ці рідини від JWell – для тих, кто шукає щось зовсім нове, оскільки смаки неможливо порівняти з іншими. Насичені, нові, незвичайні – як власне сама Франція.

Реєструйся на VAPEXPO Kiev 2017, який відбудеться 4-5 березня та спробуй неповторні преміум-рідини зарубіжних виробників.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest