Київ

Придбати квиток
2017.03.24
Новини індустрії

Де провести масштабні заходи в СНД?

Де провести масштабні заходи в СНД?

Ви організатор виставки чи конференції та шукаєте місце для проведення заходу? Ознайомтеся з 4 найкращими локаціями на території СНД!

МВЦ «Крокус Експо» в Москві

Міжнародний виставковий центр «Крокус Експо» – один з найпопулярніших майданчиків для виставок у світі. Щороку комплекс приймає понад 350 заходів. Серед найближчих –VAPEXPO Крокус, адже центру під силу проект будь-якого рівня складності та масштабу. Територія МВЦ 701 800 кв.м вражає розмірами. Саме тому для проведення івенту з вейпу обрали «Крокус».

КВЦ «Сокільники» в Москві

«Сокільники» – один з постійно діючих виставкових центрів Москви. 27 000 кв.м центру містить 10 павільйонів, пристосованих для проведення заходів різного формату. Організаторам виставок надаються додаткові послуги, наприклад, створення стендів, забезпечення необхідною технікою, кейтеринг і т.д.

Виставковий комплекс «Ленекспо» в Санкт-Петербурзі

У Санкт-Петербурзі є чудове місце для представлення своїх товарів і послуг під час проведення виставок різних спрямувань – «Ленекспо».

Розташований у центрі міжнародних торговельних шляхів. Комплекс придатний для заходів у форматах b2b і b2c. Головна перевага – можливість проведення водних експозицій. 6 гектарів «Ленекспо» – це відкрита виставкова територія та 40 000 кв.м для павільйонів.

МВЦ у Києві

Міжнародний виставковий центр у Києві – найпопулярніший виставковий майданчик в Україні. МВЦ містить три величезні павільйони загальною площею 58 000 кв.м. Центр оснащено чудовою системою кондиціонування, тут є 15 конференц-залів, кафе, ресторани, прес-центри та парковка на кілька сотень автомобілів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest