Київ

Придбати квиток
2017.01.25
Новини індустрії

Fuchai 213 Plus by Sigelei – мод, який розмалює похмурі будні

Fuchai 213 Plus by Sigelei – мод, який розмалює похмурі будні

Відома компанія Sigelei випустила оновлену версію попереднього мода та анонсувала новий девайс - Fuchai 213 Plus, про який докладно розповімо в цій статті.

Щодо дизайну, пристрій майже не відрізняється від свого попередника, і це добре. Боксмод ергономічний, його зручно тримати в руках. Корпус легкий, виконаний зі сплаву алюмінію.

Девайс доступний користувачеві в кількох кольорах: червоному, помаранчевому, зеленому, блакитному та чорному.

Різноманітна палітра корпусу - не єдине, що розфарбує сірі будні користувача. Інженери відійшли від монохромності та розробили кольоровий дисплей для новинки. Це підвищує інформативність і краще зосереджує увагу на параметрах.

До комплекту поліпшеної версії боксу входить атомайзер Sigelei S-31, який дуже простий в обслуговуванні та чудово поєднується з модом за технічними характеристиками та зовні.

Атомайзер має верхню заправку та регульований повітряний потік. Місткість баку - 2мл, діаметр - 22мм.

Джерелом живлення девайсу є два змінних акумулятори 18650, які, на радість покупцям, входять до комплекту з модом.

Fuchai 213 Plus by Sigelei - боксмод, над продуктивністю якого ретельно попрацювали. Приємним доповненням стала повна комплектація боксу. Звідки така щедрість? Сподіваємося, атомайзер і два акумулятори в подарунок - це лише грамотний рекламний хід компанії, а не спроба зашифрувати погану продуктивність мода. Зрештою, така відома компанія, як Sigelei, не стане паплюжити своє ім'я.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest