Київ

Придбати квиток
2017.06.01
Новини індустрії

Французька класика на всі часи. Огляд колекції CLASSIQUE Delicious by JWell

Французька класика на всі часи. Огляд колекції CLASSIQUE Delicious by JWell

Французька компанія JWell – постійний учасник міжнародних виставок VAPEXPO by Smile-Expo. Ми публікували огляд про її дивовижні мікси після Ukrainian Vapor Week (12-13 листопада 2016 року).

4-5 березня 2017-го вона представляла власну продукцію на VAPEXPO Kiev 2017, а нам пощастило протестити ще два яскраві смаки. Поспішаємо поділитися враженнями з читачами.

На перший погляд

Цього разу до нас потрапили флакони з колекції CLASSIQUE, яка поділяється ще на три «підколекції»: Tobacco, Fruits і Delicious. Нам дісталися представники останньої, що містить 14 смаків.

«Класика на всі часи»/«The all-time traditional», – девіз лінійки. Його підсилює етикетка, виконана в стриманому стилі із зазначенням назви смаку та колекції, до якої він належить.

Пляшечки доступні об'ємом 10 мл кожна з вмістом нікотину 0; 8; 16 мг.

На смак і колір

Більше не інтригуватимемо та перейдемо до головного, а саме – вражень від дегустації.

COLA LALALA

Опис від виробника: спробуй найсмачнішу колу.

М'який солодкий смак. Схожий швидше на жуйку «Хуба-буба» зі смаком коли, що круто. На видиху – суцільна свіжість. Довготривала суміш з приємним післясмаком. Варто відзначити суперп'янкий аромат, який додав ще плюсів COLA LALALA в нашому рейтингу.

MOJITO NEO

Опис від виробника: спробуй мохіто.

Свіжий літній смак популярного напою. Добре чути м'яту, в міру та в тему приправлену кислинкою. Трохи пощипує горло, створюючи ефект содової, – все, як у справжньому мохіто.

«Післясмак»

Слід віддати належне скромності JWell – опис стислий, не рясніє метафорами, отже очікування користувача апріорі не будуть завищеними. Швидше навпаки: він приємно здивується відповідності та насиченості смаків. Ми переконані, що ці якості притаманні всій лінійці, тому настійно рекомендуємо спробувати. До речі, JWell буде експонентом VAPEXPO Moscow 2017 (16-18 червня). Придбай квиток і перевір особисто нашу думку.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest