Київ

Придбати квиток
2016.05.04
Новини індустрії

Франція йде назустріч вейпінгу

Франція йде назустріч вейпінгу

Останнім часом Європа дедалі активніше звертає увагу на електронне паріння. На жаль, більшість новин є несприятливими. Річ у тім, що Євросоюз досі неоднозначно ставиться до вейпінгу. Однак є країни, які прийняли незалежне рішення.

Найширший жест на адресу електронного паріння зробила Великобританія. Це найлояльніша до вейпінгу держава, яка жодним чином не обмежує розповсюдження та використання електронних інгаляторів.

Тепер до цього клубу долучилася ще й Франція. Влада цих країн налаштована виключно позитивно до вейпінг-руху. Серйозним кроком стали публічні слухання щодо зменшення шкоди від згубних звичок. Ці заходи організувало Міністерство з охорони здоров'я.

У результаті вейпінг було визнано «додатковим інструментом для зменшення небезпеки від тютюнопаління». На слуханні вчені також виявили стривоженість вкрай неправильним ставленням Євросоюзу до здорового паріння. Учасники прийшли до спільного висновку, що обмеження у поширенні електронних інгаляторів призведе до негативних наслідків в індустрії вейпінгу.

Враховуючи, що права парців відстоювала офіційна державна структура, можемо сподіватися, що інші країни незабаром теж можуть змінити своє ставлення до вейпінгу.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest