Київ

Придбати квиток
2017.03.06
Новини індустрії

Fodi24 by Hcigar – цікавий бак традиційних параметрів

Fodi24 by Hcigar – цікавий бак традиційних параметрів

Крім крутих боксмодів з платою DNA, компанія Hcigar випускає ще й чудові атомайзери. У 2016 році увагу користувачів привернули дріпки лінійки Maze, але флагманськими все ж залишаються атомайзери Fodi з сегменту RDTA. Виробник вирішив оновити цю лінійку. Зустрічайте - Fodi24.

Цікавий дизайн, на кшталт попередніх моделей компанії: футуристичні смужки навколо баку, незвичайної форми віконця для контролю за рівнем рідини плюс нестандартні колірні рішення корпусу.

На відміну від дизайну, технічні параметри не надто здивують користувача. Під кришкою типові velocity-стійки та чотири щілини для вати. Для системи обдуву призначено два ряди невеликих отворів.

Місткість баку - 3 мл. Заправка здійснюється у нетрадиційний спосіб: через слоти для вати чи безпосередньо до баку, для чого потрібно попередньо повністю зняти базу.

Fodi24 by Hcigar - атомайзер, розрахований на середньостатистичного вейпера, який не женеться за хитрими намотками чи великими потужностями, а прагне отримати смачний пар у помірній кількості. Ціна новинки $20.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest