Київ

Придбати квиток
2016.03.09
Новини VAPEXPO

eVic-VTC Mini + Tron-S – еталонний кіт для вейпера-початківця

eVic-VTC Mini + Tron-S – еталонний кіт для вейпера-початківця

Joyetech на даний момент є лідером на ринку вейпінгу. Ще донедавна вони доволі успішно виробляли єгошки, а зараз випускають навіть бюджетні моделі з висококласним набором функцій, які не поступаються дорогим аналогам. Попит на Joyetech не падає, як не припиняється й вихід нових девайсів.

eVic-VTC-Mini

Цього разу ми розглянемо варіант для дуже лінивих парильників, які бажають насолоджуватися паром, як то кажуть, не виходячи з коробки. Мод eVic-VTC Mini разом з кліромайзером Tron-S має задовольнити будь-якого вейпера-початківця.

eVic-VTC Mini

eVic-VTC-Mini-2

У звичайній картонній коробці знаходяться мод, кліромайзер, USB-дріт, інструкція з розділом російською мовою та кольорові гумки. Серед варіантів забарвлення є класичні чорний і білий, а також сірий, бірюзовий, червоний і псевдо золотий кольори.

На огляд потрапив сірий – здавалося б, найбанальніший колір, але виглядає він досить непогано. Дуже якісна фарба не створює відчуття дешевого покриття. На практиці відколів не з'явилося навіть за не досить дбайливого використання протягом більш як двох тижнів.

Всередині акумулятор стандартного формату 18650. Схований він за магнітною кришкою, яка є еталоном подібних конструкторських рішень. Дуже потужні магніти не дають їй навіть люфтити, не кажучи вже про те, щоб ненароком відчинятися. Такому виконанню слід повчитися навіть преміальнішим виробникам. Аби впоратися з кришкою, знизу розташована виїмка для нігтя, а з боків від неї – пара отворів для вентиляції. Всередині все не менш якісно – стрічка для легкого вилучення батарейки і підпружинений пін – все без зазорів і зайвих отворів.

Верхній конектор чомусь зсунуто до передньої частини моду. Це не надто грамотне рішення, оскільки більшість 22-міліметрових атомайзерів розташована на межі та може навіть трішки випирати. Мабуть, конструктори зробили це навмисно, адже навіть кітовий Tron-S сідає неідеально.

Компенсується ця ситуація незначним люфтом конектора. Він дає змогу під час накручування дещо зсунути атомайзер і позбутися бортика. Це, звісно, лайфхак, але так бути не повинно.

eVic-VTC-Mini-2

Кнопки виконані з якісного пластику, які досить приємно натискати. Кнопка fire ледь помітно трясеться, але це жодним чином не заважає у використанні.

Окремої уваги заслуговує екранчик. Він просто ідеальний. Чіткий, великий, інформативний. Саме такий слід ставити на всі моди в даній ціновій категорії.

Потужність плати – від 1 до 75 Ватт. Водночас склалося враження, що при натисканні кнопок відбувається перебір потужності. Швидше за все, ця опція призначена для намоток з більшим опором. Також плата здатна самостійно скорочувати потужність у випадку розрядки. Це дозволить суттєво продовжити час паріння.

Тим, хто захоче перейти на наступний рівень, сподобається опція мехмоду в eVic-VTC Mini. Вона дає змогу подавати на кліромайзер напругу батареї, що дозволить розкрити весь потенціал порно-намоток.

Завжди актуальною залишається можливість прошивки. Остання версія 3.0, яку можна скачати на офіційному сайті Joyetech, дозволить вам вручну регулювати коефіцієнт температурного опору. А народні умільці навіть створюють кастоми, які вирізняються шрифтами та оформленням головного екрану. Дрібниця, а приємно.

Всередині все дуже чистенько та охайно. Є навіть охолоджуючий радіатор й обробка термопастою.

Tron-S

Tron-S

Перед вами по-справжньому оновлений eGo ONE Mega, вбраний у новий костюм. Тепер він виглядає на порядок цікавіше – нові форми, унікальна система прихованого регулювання затяжки, чудове покриття.

Існує варіант, який можна придбати окремо від моду, зветься він Tron-T. Різниця полягає у відсутності віконця в некітовій версії. Не дуже зручно стежити за кількістю жижі через щілину у верхній частині, але натомість виглядає Tron-T тепер ще крутішим.

На жаль, атом не розбирається. Це означає, що якщо скло розіб'ється, доведеться купувати новий девайс.

Для цього кліромайзера існує п'ять видів готових випаровувачів і база, яка обслуговується.

Tron-S-2

У комплекті ви також знайдете титанову голову на 0,4 Ом опору, нікелеву на 0,2 і одноомну для режиму варіватт.

Таких можливостей придбати змінні випаровувачі не надає жоден інший виробник. Можна сказати, Tron – це універсальний клірик для будь-якого вейпера.

Приємно, що в Joyetech не поскупилися на індивідуалізацію свого продукту. У комплекті є різнокольорові гумки, які встановлюються навколо кліромайзера. Виглядає симпатично.

Висновок

На даний момент Evic-VTC Mini разом з Tron-S можна назвати ідеальним стартовим набором для тих, хто переходить на безпечне паріння чи просто вирішив захопитися вейпінгом. Ціна комплекту 49-55 доларів, що робить набір доволі доступним.

Якщо розглядати окремо Evic-VTC Mini, його можна сміливо рекомендувати й досвідченим парильникам. Якість виконання та широкий набір функцій оцінять навіть ті, хто парить вже давно.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest