Київ

Придбати квиток
2016.03.17
Новини VAPEXPO

Етикет вейпера

Етикет вейпера

Масового розповсюдження вейпінг набув порівняно недавно, тому культура паріння ще не сформувалася. Постійне підтвердження безпеки вейп-пристроїв змушує багатьох вважати, що електронний інгалятор є доречним практично всюди. Але насправді це не так – для багатьох навіть нешкідливий дим може спричинити дискомфорт. Тим паче, якщо парити ви налаштовані багато та на високій потужності.

Етикет-вейпера

Основні правила культурного паріння для вейпера:

  • Вдома. Звісно, тут діють лише ваші закони. Ви можете парити скільки завгодно і як завгодно, адже ні поганого запаху, ані попелу електронний інгалятор не виділяє. Однак після паріння слід завжди провітрювати приміщення. Якщо до вас завітають гості, їм може не сподобатися запах вашої улюбленої рідини. Перш ніж демонструвати, як ви позбуваєтеся шкідливої звички, поцікавтеся їхнім ставленням до вейпінг-культури. Розкажіть про смачний і безпечний пар, аби вони були в курсі на майбутнє.
  • Автомобіль. Тут приблизно ті ж правила, що вдома. Якщо ви їдете з пасажирами, узгодьте з ними можливість паріння. В невеликому просторі дим розсіюватиметься довше, тому смак пару відчуватиметься особливо сильно. Якщо ви їдете на самоті чи ваші пасажири не проти паріння у їхній присутності, не забувайте відчиняти всі вікна. Річ у тім, що пар погіршує видимість, а також може залишати осад на внутрішній частині лобового скла. Така ситуація є небезпечною під час керування авто.
  • На вулиці. Тут все, певна річ, залежить від вашого місцерозташування. У постійному людському потоці не варто діставати свій девайс і починати парити, адже видихаючи, ви неодмінно потрапите комусь в обличчя. Пам'ятайте, що не всі чули про вейпінг, а дехто навіть вважає його небезпечним. Поважайте позицію інших і не змушуйте їх вдихати навіть найприємніший, на вашу думку, пар.
  • Громадські місця. Слідуючи вищевикладеним правилам, стає зрозуміло, що будь-які громадські місця – це взагалі табу. Звісно, перебуваючи в барі чи клубі серед молоді, яка в курсі вейіпнг-руху, парити не забороняється. Однак переконайтеся, що це дозволено правилами закладу та намагайтеся не видихати пар людям в обличчя – це навряд чи комусь сподобається. Можливо, заклад прирівнює паріння до шкідливого аналога. У такому разі перейдіть до спеціально відведеного місця.
  • Громадський транспорт. Певна річ, не слід забувати, що згідно з законом ви маєте право парити в громадському транспорті. Але все ж рекомендуємо утриматися від цього, адже з вами їде багато незнайомих людей, яким ви можете спричинити дискомфорт. Якщо хтось все ж таки почав парити, і це нікому не заважає, то чому б не ризикнути=)
  • Діти та домашні тварини. Не слід забувати, що паріння йде корінням від шкідливої звички. До того ж вейпінг не є абсолютно безпечним з огляду на вміст нікотину в рідині. Якщо ви не бажаєте завдати шкоди дитині чи випадково спровокувати її на вживання шкідливого диму, краще утриматися від паріння. Окрім того, в небезпеці можуть опинитися й ваші домашні тварини. Вчені довели, що вміст пропіленгліколю в парі може призвести до анемії у котів та собак.
  • Некурці. Останні дослідження довели, що пасивне паріння абсолютно нешкідливе. Але не забувайте, що не всі про це знають. Краще запитайте в оточуючих, чи вони не заперечують проти того, щоб ви трішки попарили.
  • Курці. Не варто чіплятися до кожного, хто обтяжений шкідливою звичкою. Швидше за все, людина чула про безпечний пар, але чи вагається на нього перейти, чи просто не хоче. Навіть не намагайтеся розповідати про переваги, які вона може отримати. Більшість з них або вже в курсі, або самі вас про це запитають.
Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest