Київ

Придбати квиток
2016.04.27
Новини індустрії

Eleaf iStick Pico – маленький, але потужний

Eleaf iStick Pico – маленький, але потужний

Останнім часом у виробництві девайсів для вейпінгу спостерігається тенденція на маленькі, але потужні пристрої. Моду диктує масовий покупець.

Чергова новинка з цієї серії – Eleaf iStick Pico + Melo III Mini від компанії iSmoka. Пропонуються п'ять кольорових рішень девайса: білий, срібний, рожевий, чорний і сірий.

Eleaf-iStick-Pico-маленький-но-мощный

До набору входять боксмод, бак з двома комплектами ущільнювачів білого та рожевого кольорів, два кліромайзери (0.3 Ohm 30-80W і 0.5 Ohm 30-100W) і кабель USB. Акумулятор 18650 доведеться купувати окремо.

Eleaf-iStick-Pico-маленький-но-мощный-2

Габарити пристрою потішать шанувальників компактних модів. Висота бокса лише 70,5 мм, ширина – 45 мм. Незважаючи на малий розмір, мод доволі потужний –  75 Ватт.

Бак об'ємом лише 2 мл, але маленька місткість компенсується простою заправкою зверху. Кліромайзер повністю розбирається. Жодних незручностей під час заправки не виникає. У шахті є поглиблення для стікання конденсату. Парець може легко регулювати обдув на свій розсуд.

У цілому конструкція зручна та без претензій. Додатковий плюс – можливість поновлення прошивки.

Крім стандартного термоконтролю в нікелі та титані, пристрій також працює у режимах варіватт, bypass і користувацьких TCR.

Невеличкий екран, розташований на боксі, постачає всю необхідну інформацію. Під час паріння він не світиться, щоб економити заряд акумулятора. Електроніка працює швидко, без зависань.

Управління вкрай просте, кнопки «+» і «-» розташовані знизу – це трохи незвично, але пристосуватися до них легко.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest