Київ

Придбати квиток
2016.05.27
Новини індустрії

Eleaf iStick Pico &EleafMelo III Mini – маленький, але молодецький

Eleaf iStick Pico &EleafMelo III Mini – маленький, але молодецький

Час розповісти про новий набір від компанії Eleaf, що складається з бокс-мода iStick Pico та бака Eleaf Melo III Mini.

iStick Pico одразу привертає увагу. Він підкупає блискучим поєднанням потужності 75W і компактними габаритами (71 х 45 х 23 мм). Ніби 75W не так вже й багато, але більшість вейперів рідко долають цей поріг у повсякденному парінні. Звісно, серед нас є клаудчейзери, але тут не про них. Цей набір підходитиме будь-якому середньостатистичному вейперу, який бажає попарити, відсуваючи насичений смак і видуваючи великі хмари, вдаючись але без особливого екстриму.

Окремої уваги заслуговує дизайн. Адже саме завдяки таким дрібничкам, як дві металеві накладки зверху та знизу, розумієш, скільки праці вклали інженери, створюючи цей сетап. Накладки виглядають доволі гармонійно та роблять ергономічну форму корпусу довершеною.

Все продумано для зручності: заокругленої форми кнопка подачі напруги та чималий для розмірів пристрою дисплей. Навіть регулювання потужності хоч і перенесли на нижній торець на догоду компактності, але заглибили його, щоб уникнути випадкового натискання кнопок, якщо бокс-мод треба поставити на стіл або покласти до кишені. Порт micro-USB для підзарядки та поновлення ПЗ розташовано внизу, на лицьовій панелі. Розробники також передбачили режим pass through – можливість заряджатися та парити одночасно.

iStick Pico живиться від одного АКБ формату 18650. Важливо зауважити, що мод досить вибагливий до акумулятора, особливо на великих потужностях і малому опорові. Отже, якщо полюбляєш густі хмари, май при собі зарядку чи запаску.

Обладнано бокс-мод 510-м підпружиненим і позолоченим конектором з центральним піном.

Працює в режимах варіватт/bypass (мехмод)/термоконтроль Ni200, Ti, SS316/TCR (термоконтроль з коефіцієнтами, що налаштовуються, M1, M2, M3). Підтримує опір (варіватт/ТК): 0.1-3.5Ω/0.05-1.5Ω.

Температурний діапазон також є широким – від 100 до 315 ℃.

Тепер про бак. Заправка у Melo III Mini – верхня. Отвори вільні, як для габаритів (51,4 х 22 мм) бака, але для більшого комфорту краще заправляти піпеткою. У комплекті є два додаткових койли: на 0.3Ω з діапазоном 30-80W і на 0.5Ω з діапазоном 80-100W. Це дивно, тому що заявлено про 75W порогу потужності мода. З іншого боку, можна зайнятись розв'язанням цієї загадки у вільний час.

Койл на 0.3Ω продемонстрував чудову якість смакопередачі та немалий об'єм пари. Стійкість до утворення гариків на максимальних потужностях і відсутність протікань баку – додаткові плюси.

Бак має нижній обдув, що регулюється, та 510-й посрібнений конектор з центральним контактом.

До коробки, крім сетапу та койлів, Eleaf поклали 4 запасних о-рингів для бака різних кольорів, кабель micro-USB і 2 інструкції (одна для мода, друга для бака).

Набір виявився чудовим. Приємне поєднання ергономічності та компактності з достойною потужністю. Навіть про-вейпери на власному досвіді гідно його оцінять.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest