Київ

Придбати квиток
2017.06.02
Новини індустрії

Duke zepar від Rich Vapers Crib Creation – для шанувальників «похмурих» модів

Duke zepar від Rich Vapers Crib Creation – для шанувальників «похмурих» модів

Розмаїття електронних девайсів для паріння настільки велике, що дизайнерам доводиться постійно розвивати свій креатив аби справді вразити парців. Компанія Rich Vapers Crib Creation чудово з цим впоралася, випустивши мод Duke zepar у незвичайній похмурій тематиці. Так, на вейп-ринку ми бачили подібні девайси, але такий дизайн – вперше.

Девайс втримує погляд незвичайним зовнішнім виглядом, хоча його «похмурість» – це, звісно, на любителя. З точки зору ергономіки, пристрій виконано вдало: тут є спеціальні виїмки для пальців, тому тримати гаджет в долоні досить зручно.

Виробник пропонує оригінальний мод у двох колірних варіантах: білому та чорному. Але в продажу є також сині, жовті, зелені, фіолетові та червоні. Ймовірно, це справа рук тих, хто виготовляє клони.

Корпус виготовлено з делріну, а внутрішній контейнер для акумуляторів – з міді. У цьому моді встановлено лише один акумулятор 18650. На верхній грані розташовано коннектор, який взаємодіє з багатьма атомайзерами від різних компаній.

На одній зі сторін корпусу велика проріз, через яку видно трубку, в якій розміщено акумулятор. На трубці виконано незвичайне гравірування.

Технічні характеристики:

  • коннектор – 510-й;
  • матеріали – делрін і мідь;
  • акумулятор – 18650;
  • розміри – 35×35×90 мм;
  • вага – 145 г.

Приблизна вартість клона становить 14 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest