Київ

Придбати квиток
2017.05.12
Новини індустрії

Дріпка CUETE RDA від Hyon Mods: доступна лише американцям

Дріпка CUETE RDA від Hyon Mods: доступна лише американцям

Компанія Hyon Mods переважно орієнтується на американських споживачів, тому її продукція продається тільки на території США. Серед останніх пристроїв, які випустив виробник, атомайзер CUETE RDA.

Упаковка гаджета – це звичайний мішечок замість звичної коробки. Безпосередньо дріпка виглядає стандартно: оформлення лаконічне та практичне, а всередині немає нічого зайвого. В атомайзер встановлено ретельно підібрані кільця ущільнювачів, які міцно утримують всі елементи девайсу.

На корпусі відсутні гравіювання, але на сервісному майданчику та стійках видно незвичайні зображення. Також є гравіювання на дні майданчика та біля конектора. Все зроблено дуже красиво та якісно.

Матеріал корпусу – нержавіюча сталь 303. Неймовірно вражає товщина стінок спідниці, вони справді солідні. Дві стійки випарника розділив спеціальний ізолятор, а конектор дає змогу використовувати девайс з будь-яким батарейним блоком.

Система подачі повітря в дріпці регульована. За структурою атомайзер виглядає здатним генерувати величезну кількість пари.

Технічні характеристики:

  • матеріал – нержавійка;
  • конектор з`єднання – 510-й;
  • діаметр – 24 мм.

Вартість девайсу становить 130 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest