Київ

Придбати квиток
2016.06.01
Новини індустрії

Дев'яносто днів свободи

Дев'яносто днів свободи

На початку травня американське управління з контролю якості продуктів і медпрепаратів (FDA) оголосило далеко не радісну новину. За 90 днів світ американського вейпінгу почне контролюватися новими правилами.

Перше правило не торкнеться зрілих вейперів. Так, ви все правильно розумієте – школярі та інші неповнолітні не зможуть купувати собі будь-що у вейп-шопах.

Друге стосується тестингу рідин. Громадяни Америки тепер не матимуть права тестувати рідину безкоштовно перед покупкою.

І останнє – згідно з законодавством, всі учасники вейп-ринку (що розпочали свою діяльність після 15 лютого 2007 року) повинні сертифікувати всю свою продукцію. У FDA люб'язно підрахували вартість такої процедури. Приблизно 1 млн доларів. Тоді як крупні гравці ринку можуть собі це дозволити, що лишається робити малому бізнесу, на якому практично тримається вся індустрія?

Ці нововведення обурили Сінтію Кабрера, виконавчого директора SFATA. Вона справедливо зазначає, що такі обмеження завдадуть величезної шкоди індустрії вейпінгу, яка лежить на плечах переважно представників малого бізнесу, який створює велику кількість робочих місць. Крім того, нові правила позбавляють ринок понад 40 мільйонів дорослих курців, які могли б замінити шкідливу звичку на безпечнішу.

В Україні такі обмеження теж будуть відчутними, адже левова частка мехмодів, рідин і різноманітних складових надходять до нас саме з США.

Проінформовані – отже озброєні. А наразі ми маємо 90 безхмарних днів, щоб пускати хмари та ні про що не думати. Всім густого!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest