Київ

Придбати квиток
2017.08.21
Новини індустрії

Кошти для ... пари: скільки коштує зараз найдорожчий вейп?

Кошти для ... пари: скільки коштує зараз найдорожчий вейп?

Як і будь-яка елітна річ, найдорожчий вейп підкреслює статус його власника. Бездоганно зібрані пристрої для паріння тішать гарною продуктивністю і приголомшливим (найчастіше – єдиним і неповторним) зовнішнім виглядом. Але, як відомо, за задоволення треба платити. Що робить вейп коштовним, і які захмарні суми запитують за нього виробники?

Найдорожчий vape. Теорія

Одні витрачають гроші на вітер, інші – на пару. Якщо умовно поєднати обидва варіанти, то буде найдорожчий vape. Такі девайси належать до класу high-end, тобто до елітного або преміум. Саме пристрої цього класу мають вартість, яка інколи перевищує вартість новітньої продукції Apple.

«За що, КАРЛЕ?»

В основному за матеріали для виготовлення. При складанні найдорожчих вейп-девайсів використовуються срібло та золото. А якщо серйозно ... срібло та золото! І це дрібні деталі. Не покриття – деталі. Для корпусу використовують карбон, стабілізовану деревину, натуральну шкіру, а іноді й титан.

VAPEXPO KIEV, VAPEXPO KIEV 2017, Найдорожчий vape, Найкрутіший vape

Найчастіше автори не запускають такі пристрої у серійне виробництво, а випускають їх невеликими партіями або на замовлення, тому що найдорожчий vape подобається збирати вручну.

Завдяки якісним матеріалам і копіткій роботі при збірці, в аксесуарах нічого не скрипить і не хитається. Все працює чітко і гладко. У боксмоди ставлять плати DNA (додайте ще баксів 100 зверху) або чіпи власного виробництва, не довіряючи іншим. Ось вам і high-end.

Найдорожчий vape. Практика

Залишимо патетику і поговоримо про важливе – про ціну на найдорожчий vape. І наведемо конкретні приклади.

WARNING! Перед ознайомленням запасіться носовими хустинками - плакати будемо багато. Чи готові? Поїхали.

  • V2.5 Box Mod by BMI – боксмод за $ 1000! Вам взагалі зустрічалися девайси з трьома нулями ?! Свою ціну він отримав за поліровану мідь навіть на коробці, а також гарні технічні параметри.
  • TOTEM by Vapers Mood – дуже дорогий механічний мод від італійського виробника. $ 400 – дістань та поклади.
  • Pulsar BF by Original ModDog – ще одне італійське творіння, тільки формату «сквонк». Ціна питання: $ 390.
  • Kraken v2.5 by Vicious Ant – елітний атомайзер від виробника, який випускає лише high-end. $ 100 за бак - не елітно?

VAPEXPO KIEV, VAPEXPO KIEV 2017, Найдорожчий vape, Найкрутіший vape

Найкрутіший vape

Окремо варто згадати найкрутіший vape, бо не завжди «крутий» одне і те саме що «дорогий».

Зрозуміло, у кожного своя думка з цього приводу. Для когось згадані вище девайси і є втіленням найкрутішого вейпа, а комусь потрібна наворочена функціональність. І не страшно, якщо вона прихована у дешевому пластику.

Об'єктивних параметрів оцінки крутості немає – ви самі визначаєте критерії топа. Зрештою, іноді найкрутіший вейп – це просто паріння на березі моря з коханою людиною або з друзями на виставці VAPEXPO Kiev 2017 (30 вересня – 1 жовтня).

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest