Київ

Придбати квиток
2017.08.11
Новини індустрії

D2C Mod від Hyon USA: геть клонів!

D2C Mod від Hyon USA: геть клонів!

Протягом трьох років американська компанія Hyon USA постійно бореться з виробниками клонів своїх девайсів. На жаль, результати невтішні: китайці як робили копії, так і продовжують їх робити. Незважаючи на це, розробники створюють нові гаджети. Одна з останніх новинок - мод D2C, назва якого розшифровується як «Death to clones» - смерть клонам.

Упаковка мода виглядає красиво і всередині, і зовні. Інженери вказали серійний номер і сертифікацію про оригінальність пристрою, щоб підкреслити його унікальність.

Зовні мод виділяє гравіювання логотипу у всю його довжину. У гаджета багато кольорів, кожен з яких має свою назву із серії.

З будь-якого боку верхньої кришки є отвори для вентиляції. Вони необхідні для виведення газів. Це насторожує, томущо у разі будь-якої проблеми з модом, газ потрапить прямо в обличчя.

Особливість пристрою - це стартова кнопка. Її діаметр становить 11 мм. Знаходиться у нижній частині девайса. Щоб кнопку не можна було пошкодити, її перекрили товстим жароміцним пластиком.

До моду підійде атомайзер з діаметром 24-25 мм - це ідеальний розмір. З ним гаджет буде працювати на повну без всіляких проблем.

Технічні характеристики:

  • розміри - 100х25 мм;
  • матеріал корпусу - нержавіюча сталь 303;
  • покриття корпусу - тефлон;
  • матеріал кнопки - жаростійкий пластик;
  • матеріал контактів - мідь;
  • коннектор - 510-й.
Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest