Київ

Придбати квиток
2017.06.09
Новини індустрії

CuAIO D22 від Joyetech: початківцям буде цікаво

CuAIO D22 від Joyetech: початківцям буде цікаво

Серед останніх напрацювань виробника електронних пристроїв Joyetech – боксмод CuBox, бак Cubis 2 і стартовий набір CuAIO D22. Чим саме виробники вирішили здивувати новачків цього разу?

Зовні девайс так собі. Попри те, що дизайн витримано цілком у тренді останніх тенденцій оформлення пристроїв AIO-сегменту, нічого нового там немає. Єдине, що вирізняє цей сетап від інших – це декоративні смуги по обидва боки корпусу.

А ось технічні характеристики заслуговують на увагу, особливо вони стануть до вподоби новачкам. Ємність акумулятора – 1500 мАг, максимальна потужність – 50 В. Такий невеликий обсяг пояснюється малим діаметром девайсу – лише 22 мм. На корпусі сетапу є роз'єм для зарядки – micro-USB. Функція швидкої підзарядки відсутня, але для гаджету на 1500 мАг це не проблема.

Атомайзер пристрою – це модифікована версія Cubis 2. Такий бак придатний для чотирьох видів випарників. Система обдуву – верхня, замість стандартної нижньої. Ємність резервуара для рідини становить 2 або 3,5 мл – залежить від типу випарника.

Середня вартість такого сетапу – 25 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest