Київ

Придбати квиток
2017.07.14
Новини індустрії

Compak F1 by Sigelei – ще один з роду AIO

Compak F1 by Sigelei – ще один з роду AIO

Компанія Sigelei виявляє не надмірну активність на ринку, проте, на відміну від інших китайських виробників, про неї знають майже всі. Останнім часом Sigelei зосередилася на випуску AIO-пристроїв і представила черговий з них – Compak F1.

Оскільки в технічному плані пристрої all-in-one поступаються потужним модам і навальним атомайзерам, виробники зосереджують свою увагу на дизайні, який би приваблював покупців.

У випадку з Compak F1 все навіть краще, ніж добре. Компактний і футуристичний пристрій візуально дуже гарний. Завдяки прорезиненій вставці на корпусі тримати його зручно та приємно. Девайс доступний в декількох кольорових версіях.

Слід звернути увагу на стартову кнопку: тут вона на весь корпус (як у Smoktech).

Працює «айошка» від елементарної плати, яка видає від 25 до 40 Вт (3,2-4,2 В). Живиться від вбудованого акумулятора на 2000 мАг. Доступна функція зарядки в 2А.

До комплекту входить практично повноцінній бак з випаровувачем на 0,3 Ом. Місткість атомайзера – 2 мл. Є віконце, через яке видно наповненість.

Compak F1 by Sigelei – класичний AIO-девайс, привабливий зовні, має неабиякі шанси завоювати серця багатьох користувачів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest