Київ

Придбати квиток
2017.08.22
Новини індустрії

Comet BF RDA by Vapemonster: суцільна плутанина, але вийшло круто

Comet BF RDA by Vapemonster: суцільна плутанина, але вийшло круто

Виробники старанно продовжують забезпечувати атомайзерами велику кількість сквонкерів, які навалилися на вейп-ринок. Сьогодні мова піде про пристрій від корейської компанії Vapemonster – BF-дріпку Comet BF RDA.

Цю крихітку (по-іншому девайс не назвеш) не видно на долоні, бо її габарити – 22 × 30 мм, а вага – 35 г. Розміри пояснюються форматом дріпки, легкість – виготовленням дріптіпа і топ-кепа з пластику. Безпосередньо корпус виготовлено з нержавійки. Є сталевий і золотистий кольори.

Цього разу виробник вирішив трішки заплутати користувача. Зазвичай як дизайнерський елемент наносять зображення логотипа компанії на корпус, а серійний номер – на дно обслужки. Тут все навпаки. Але, коли подивишся на логотип у формі рівностороннього трикутника, – таке рішення здається логічним.

Майданчик, який обслуговується, – зацікавлює. З технічної точки зору рішення інноваційним не назвеш, але виглядає нестандартно: стійки немов зливаються з бортами. Розраховані на установку однієї спіралі, що якраз для цього мініатюрного атомайзера.

Обдув регульований, бічний. Отвори знаходяться збоку від ніжок спіралей.

Comet BF RDA by Vapemonster – найцікавіше рішення від корейців вартістю у $ 160, але їх сусіди по Жовтому морю вже встигли випустити клона за $ 20.

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest