Київ

Придбати квиток
2017.07.05
Новини індустрії

Що нового у Vape Shop Kiev? Огляд з «ревідкриття»

Що нового у Vape Shop Kiev? Огляд з «ревідкриття»

Vape Shop Kiev – один з провідних київських вейпшопів, що з'явився на ринку в 2015 році. 1 липня 2017 року хлопці «перевідкрилися»: оновили інтер'єр і збільшили асортимент вейп-продукції. Редакція VAPEXPO відвідала «місце події», щоб однією з перших дізнатись про зміни та доповісти про них читачам.

Перше, на що звертаєш увагу, – стіни: вони змінили колір. Темні полички з лазерною підсвіткою створюють враження нічного клубу, що надихає на веселощі та пригоди десь на підсвідомому рівні. Отже, зліва варіант «до», справа – «після».

Барна стійка, за якою обслуговують відвідувачів, тепер суттєво довша та вміщує більше гостей.

Уздовж неї розставлено товари вейпшопа. Відстань між стійкою та товаром незначна, тому добре видно кожен девайсик і кожну пляшечку.

У протилежному куті розташувалися диван, стіл і м'які пуфи. Зручне місце, щоб надовго «зависнути» за дегустацією улюблених жиж і поспілкуватися зі співробітниками.

До речі, про спілкування. Для персоналу Vape Shop Kiev важливо не просто здійснити «купівлю-продаж», але й цілком допомогти клієнту. Наприклад, без зайвих питань замінити намотку на твоєму девайсі, ось як дівчині на фото.

Хлопці не лише реалізують вейп-аксесуари, але й випускають авторські рідини, інформацію про які ти знайдеш у нашому огляді. А краще – прийди в гості до Vape Shop Kiev, привітай його з «ревідкриттям» і продегустуй все особисто.

Двері вейпшопа відчинено для тебе в будь-який день з 13:00 до 22:00 за адресою вул. Саксаганського, 30б.

Дякуємо Vape Shop Kiev за надані фото приміщення до ремонту.

P. S. Стеж за новинами VAPEXPO Kiev – тут найсвіжіша інформація про вейпінг у твоєму місті та в цілому світі.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest