Київ

Придбати квиток
2016.06.23
Новини індустрії

Чим потішить Koopor Mini 2 80W TC

Чим потішить Koopor Mini 2 80W TC

Несподівано на ринку з'явилася новинка від компанії Koopor – зовсім новий Koopor Mini 2 80W TC. Його попередник здобув неабияку популярність свого часу, але вже морально застарів, тому виробник вирішив потішити нас новою версією. Цей мод зазвичай продають у кітовому наборі з баком Helmet. Набір має назву Koopor Knight Kit. Він сподобається тим, хто прагне розкрити всі принади електронного паріння.

Дизайн

Головна фішка девайсу – асортимент з чотирьох кольорів на вибір: помаранчевий, сталевий, білий і чорний. На відміну від попередника з'явилося ще два кольори, і це неодмінно розширить коло потенційних покупців. Слід звернути увагу, що якщо ви захочете купити мод не в наборі з атомайзером, виробник запропонує вам замість помаранчевого червоний девайс. Ось таке цікаве рішення, яке зустрічається також в інших марках.

Екран є повним аналогом SMOK R-Steam. Відмінно промальований і яскравий дисплей. Головна відмінність від першого Koopor Mini – розташування кнопок регулювання потужності. Раніше вони були розташовані вздовж корпусу, а тепер – поперек. Це означає, що всередині девайса стоїть інша плата.

Конектор у Koopor Mini 2 80W TC підпружинений з позолоченим плюсовим контактом з різьбою зі сталі.

Місце під акумулятор стандартне – з надійними контактами та спеціальною стрічкою для зручного вилучення.

Під дисплеєм і кнопками розташовано порт micro-USB, що стане у нагоді при поновленні прошивки девайсу.

Висновки

Очевидно, що всі технічні рішення взяли зі SMOK R-Steam. При цьому останній виглядає значно краще, хоча, звісно, це справа смаку. У цілому мод вийшов стриманим із середніми характеристиками. Швидше за все, він сподобається тим, надійність кому потрібен просто надійний девайс і нічого зайвого. Знайома плата якості дозволить не сумніватися в тому, що девайс вірно служитиме протягом багатьох років.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest