Київ

Придбати квиток
2017.11.14
Новини індустрії

Cerberus від The Guild of Modders – преміумний мод з трьома акумуляторами

Cerberus від The Guild of Modders – преміумний мод з трьома акумуляторами

Боксмоди з трьома акумуляторами – це величезна рідкість. Найчастіше у сучасних девайсах для паріння використовується або одна батарея, або зв'язка з двох. Але філіппінці The Guild of Modders досить успішні у цьому сегменті, вони випустили преміумний мод Cerberus з трьома акумуляторами.

Як і годиться, дорогий пристрій упакований у шикарну дерев'яну коробку з випаленим на кришці триголовим псом. У наборі є спеціальний ключ, який відкриває батарейні відсіки 18650.

Оформлення мода може відрізнятися: є моделі зі стабілізованої деревини, Resin, а також варіанти з комбінуванням цих матеріалів. Сам боксмод зроблений у формі прямокутника. Його розміри – 90 × 45 × 45 мм. Якщо візуально поділити гаджет на 4 частини, то 3 з 4 – це відсіки для батарей. У четвертій частині розташована плата.

За керування модом відповідають три кнопки,які розташовані на бічній панелі. Поруч з ними знаходиться інформативний і зручний екран.

Найважливіше у пристрої – плата YiHi SX350J-V2. Її максимальної потужності 200 Вт буде достатньо навіть для найпросунутіших парильників.

Вартість триакумного мода варіюється від 350 до 700 доларів. Ціна залежить від матеріалів, з яких виготовляли, і оформлення.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest