Київ

Придбати квиток
2017.08.04
Новини індустрії

Carrys T4-R & T4-R Baby - неповторні Resin-баки за ціною рядових

Carrys T4-R & T4-R Baby - неповторні Resin-баки за ціною рядових

Довгий час девайси, виготовлені з епоксидної смоли, належали до класу high-end і взагалі зустрічалися рідко. Останнім часом їх стали виробляти частіше, вартість знизилася, а число охочих володіти модом з Resin зросла.

Але хто сказав, що даний матеріал можна використовувати тільки в модах? Компанія Carrys вирішила вийти за рамки стереотипів і випустила два атомайзери T4-R і T4-R Baby, про які далі піде мова.

Як згадувалося вище, вони вкриті епоксидною смолою, тому дизайн атомайзерів чудовий і неповторний. Основний матеріал корпусу - нержавіюча сталь 304. Оснащені склом Pyrex. До слова, у комплекті можна знайти таке ж запасне.

Обидва баки працюють від випарників U1 (0,6 Ом при 15-50 Вт) і U2 (1,5 Ом при 10-25 Вт). За замовчуванням у T4-R / T4-R Baby встановлений перший тип випарників.

Система обдуву - нижня, налаштовується.

А тепер про місткості. Тут-то і різняться моделі. Основний атомайзер можна наповнити 5 мл рідини, а «крихітку» - 2 мл. Зрозуміло, об’єм баків вплинув і на їх габарити.

За свою продуктивність і зовнішній вигляд Carrys T4-R / T4-R Baby справедливо заслужили звання баків high-end. При цьому вартість залишилася бюджетною: $ 18-20.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest