Київ

Придбати квиток
2017.10.23
Новини індустрії

Capo Squonker від IJOY – довгоочікувана новинка в сегменті сквонків

Capo Squonker від IJOY – довгоочікувана новинка в сегменті сквонків

За останні кілька років виробник IJOY став лідером на вейп-ринку в різних сегментах. Найбільш перспективна діяльність – розробка боксмодів середньої цінової категорії.

Після успішного випуску мода Capo, через місяць в Інтернеті пішли чутки про вихід сквонк-формату цього пристрою. Але на той момент на офіційному сайті ніяких згадок про це не було.

Але компанія все ж таки порадувала вейп-аудиторію релізом боттомфідера Capo Squonker на власному веб-сайті. Чим же вирішив здивувати виробник?

Оформлення залишилося таким, як і його стандартної версіі, але змінилася палітра кольорів. Сквонк доступний райдужного, зеленого, чорного, червоного, жовтого і сталевого тону. Кожен колір має металевий відтінок. Виглядає дуже яскраво.

У порівнянні з першою моделлю, у цього сквонка трохи інша плата. Вона підтримує роботу з акумуляторами форм-факторів 20700, 21700 і 18650.

Особливість цього пристрою в тому, що з ним цілком реально навалити багато пари. Саме так стверджують розробники. Із приємних бонусів – пляшечка для рідини власної розробки.

Технічні характеристики:

  • потужність – 5-100 Вт;
  • опір – 0,05-3 Ом;
  • режими роботи – VT (Ni / Ti / SS) / TCR / USER Mode;
  • температурний ліміт – 150-315 градусів Цельсія;
  • ємність – 9 мл.

Вартість мода – 50 доларів.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

 

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest