Київ

Придбати квиток
2017.02.14
Новини індустрії

Чи паритимуть вільно на Гаваях?

Чи паритимуть вільно на Гаваях?

Влада штату Гаваї має намір запровадити податок на гуртові закупівлі вейп-продукції, що призведе до збільшення ціни на роздріб. Звісно, зменшиться кількість охочих придбати цей товар. Попри незначну кількість вейперів у штаті, це не стане приводом для скасування розгляду справи.

В ефірі Hawaii News Now виступив Тріш ла Чіка (Trish La Chica) - один з представників директорату коаліції, яка виступає за звільнення штату від тютюнової залежності. Він зазначив, що підвищення податків - це правильна тактика щодо продуктів, які стають дедалі популярнішими.

Однак, у Великобританії таку схему вважають помилковою: місцеві ініціативи проти паління (безкоштовна видача електронних гаджетів для паріння) - яскравий приклад правильної вибудови ефективної системи.

Звісно, дії влади спричинять зростання цін і кількість курців. Адже користувачі електронних девайсів відмовлятитимуться від вейпінгу через високі ціни на користь тютюнових виробів.

Гавайський вейп-бізнес, зрозуміло, виступає проти податків. За словами представників індустрії, це ускладнить діяльність підприємців, негативно вплине на споживачів, які мали намір позбутися паління. Інші нововведення бізнесмени готові розглядати та обговорювати з урядом.

Серед нових вимог штату - заборона паріння в автомобілях, адже кілька ДТП вже мали місце через погану видимість в салоні під час паріння.

Дункан Хантер, американський політик, у листі до Дональда Трампа написав: «У США дедалі сильніше утискають права парців – такою є тенденція у різних штатах. Якщо так триватиме й надалі, країна виступить проти електронних цигарок, а нам це не потрібно, адже ми з вами чудово знаємо, що такі пристрої – найефективніший засіб боротьби з палінням»

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest