Київ

Придбати квиток
2016.04.19
Новини VAPEXPO

Брутальний аксесуар для паріння

Брутальний аксесуар для паріння

Всі вже звикли до однакових конструкцій інгаляторів для паріння. Важко уявити, чи взагалі вони можуть бути інакшими. Як з'ясувалося, компанія VIPR все ж знайшла новий підхід. Вона представила новий девайс під назвою Holmez X1, виконаний у формі люльки. Таку ідею гідно оцінять фанати тонкої естетики та справжніх чоловічих аксесуарів.

Брутальний-аксесуар-для-паріння

Пристрій відзначається еталонною збіркою. Виробник стверджує, що Holmez X1 – це найкращий інгалятор для паріння в своєму класі. Ймовірно, саме тому й ціна його відповідна – дев'яносто євро. Звісно, є й дешевші аналоги, але тут ви платите, насамперед, за ексклюзивний продукт.

Розробники кажуть, що шукали новий стиль і знайшли його саме в люльці. З Holmez X1 виглядаєш сучасно та стильно, спосіб таким способ віддаючи належне класиці.

Брутальний-аксесуар-для-паріння-2

Holmez X1 від VIPR дійсно виготовлений за останнім словом техніки. Він вміє вмикатися та вимикатися самостійно. Отже, ви не здійснюєте зайвих рухів, девайс все робить за вас. Виготовлений зі сплаву цинку, він максимально надійний і довговічний.

Залежно від уподобань можна вибрати між хромованим, золотим або сталевим кольором. Для індикації затягування в кінці трубки є світлодіод, виконаний у вигляді смужки біля основи девайса.

Брутальний-аксесуар-для-паріння-3

На пристрої немає дисплею, лише маленький індикатор потужності, що дозволяє регулювати кількість ватт від 8 до 15. Holmez X1 укомплектовано атомайзером від компанії Kangertech. Його можна замінити на будь-яку іншу модель, але навряд чи у вас виникне така потреба.

Мабуть, на даний момент Holmez X1 від VIPR – найекстравагантніший девайс для паріння на ринку, який, крім того, чудово виконує свої функції. 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest