Київ

Придбати квиток
2017.03.30
Новини індустрії

Blazer Sub-R by Sense – новаторське рішення

Blazer Sub-R by Sense – новаторське рішення

Компанія Sense спільно з Cigreat відносно нещодавно випустила два чудових атомайзери – Blazer 200 та Blazer Mini. Успіх надихнув хлопців на створення ще одного баку – Blazer Sub-R, про який піде мова далі.

Зовнішня характерна риса атомайзера – збільшена висота. Це обумовлено рішенням виробника по-новому поєднати випарники, що обслуговуються та не обслуговуються: вгорі встановлюєш перші на velocity-стійках, знизу – інші. Все це має працювати одночасно: в базу слід поставити койли з однаковим опором у нагрівачах (0,6 Ом).

Така конструкція потребує встановлення двох незалежних систем обдуву. Для «дріпчастини» призначено два великих отвори зверху. Для обдуву випарників тут встановлено кілька менших слотів. Вони налаштовуються поворотом відповідних блоків корпусу.

Заправка обох частин здійснюється окремо. Місткість системи, що не обслуговується, становить 3 мл, заправляється знизу. Для RDA-частини призначено колодязь з бортиками в 5 мм, який заповнюється за цим обмеженням.

Blazer Sub-R by Sense – неоднозначний бак. Важко передбачити, чи принесе він компанії славу, як попередні моделі. Гаджет вийшов занадто новим у всіх сенсах. Користувачі довго визначатимуться, чи потрібен він їм взагалі. Вартість коливається між $30 і $35.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest