Київ

Придбати квиток
2017.05.30
Новини індустрії

Biturbo Mech від Teslacigs. Два конектори? Нема питань!

Biturbo Mech від Teslacigs. Два конектори? Нема питань!

Компанія Teslacigs досить активно просуває власні продукти на вейп-ринку. Вона заслуговує на успіх, виробляючи боксмоди. Остання новинка здатна здивувати кожного вейпера, це мод з двома конекторами Biturbo Mech.

Так, пристрої такого роду вже були, але в чому ж особливість саме Biturbo Mech? Teslacigs дуже круто реалізувала цю ідею.

Пристрій має вигляд звичайнісінького моду. Працює від зв'язки двох акумуляторів 18650 з вбудованою стандартною платою, яка робить девайс безпечнішим за мехмод.

Biturbo Mech от Teslacigs. Два коннектора

Цікава функція гаджета – «активний конектор»: парець самостійно обирає конектор для подачі напруги, або навіть одразу два. Налаштовується цей параметр кнопками на боксі, а в нижній частині розташовано індикатори, які повідомляють про активність конектора. Саме ця перевага робить стандартний боксмод з двома конекторами незвичайним девайсом для паріння. Більше того, є можливість закапати у гаджет різні рідини та парити по черзі. А ще є змога спробувати себе в якості міксолога, тестуючи нові смаки та поєднуючи дві рідини водночас.

До боксмоду встановлено атомайзер від Teslacigs. Проте виникають сумніви щодо можливості використання інших дріпок, адже ніхто не гарантує подальшу високу працездатність.

Ціна такого боксмода становить близько 50 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest