Київ

Придбати квиток
2016.03.03
Новини VAPEXPO

Bangsawan liquid – неперевершена свіжість

Bangsawan liquid – неперевершена свіжість

Недивно, що в Малайзії полюбляють додавати морозну нотку до своєї рідини. Коли температура не опускається нижче тридцяти, кортить хоча б на секунду відчути морозне повітря яких-небудь Альп. Надзвичайно доречною тут стала нова рідина для паріння Bangsawan.

Дизайн і упаковка

Загалом лінійка налічує три смаки: полуниця з чорною смородиною, ананас з динею та полуниця з яблуком. Цікаво, що перші два види рідини упаковані в класичних баночках з прозорим склом і захистом від дітей. А ось полуницю з яблуком позбавили цієї конструктивної переваги. Посудина виконана з матового скла із золотою кришкою та іншою піпеткою. Чому саме цей смак виділили виробники, з'ясувати так і не вдалося. Решта в дизайні – на належному рівні: якісна матова етикетка, назви смаків крупними літерами, дані про баланс VG/PG і склад рідини. Серед стандартних попереджень змусив посміхнутися надпис із проханням не робити з цієї напрочуд смачної рідини жодних напоїв.

Смакові якості

Тестується лінійка з міцністю 3 мг. Стандартно існують також шестиграмові версії та безнікотинова суміш. Головною відмінністю всіх трьох смаків є яскраво виражений ефект охолодження. Тому, якщо м'ята чи евкаліпт вам не до смаку, радимо почитати інші огляди.

Strawberry Blackcurrant – полуниця та чорна смородина

Bangsawan-liquid-неперевершена-свіжість

Багато соковитої полуниці з цукром. Під час видиху додається нотка чорної смородини. Цей смак має найменш яскравий ефект «заморозки».

Strawberry Apple – полуниця та яблуко

Bangsawan-liquid-неперевершена-свіжість-2

А ось тут все зовсім навпаки – мороз пробирає до п'ят. Ймовірно, саме тому баночку оформили в такому стилі. Водночас зберігаються звичні враження від полуниці з ледь відчутною кислинкою яблучка.

Honeydew Pineapple – динька з ананасом

Bangsawan-liquid-неперевершена-свіжість-3

Солодкий і кислий водночас, цей мікс представлений надзвичайно яскраво. Коктейль вийшов чудовим, і приємний холодок є дуже доречним.

Висновок

Малазійці справді стали майстрами у створенні рідин для паріння. Нічого екстравагантного, але при цьому смак на голову вищий більшості конкурентів. З огляду на значний вміст VG Bangsawan рекомендують парити з дріпкою. За винятком хіба смаку в матовій баночці, оскільки з дріпкою він настільки термоядерний, що здається, ніби опинився на Північному полюсі.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest