Київ

Придбати квиток
2017.05.29
Новини індустрії

Бак Teemo Tank від ThunderHead Creations: нічого особливого та нового

Бак Teemo Tank від ThunderHead Creations: нічого особливого та нового

Компанія ThunderHead Creations ще не здобула широкої популярності на вейп-ринку, однак, кілька девайсів для паріння вона вже має на своєму рахунку – це атомайзери та боксмоди. Об'єктом нинішнього огляду ThunderHead Creations є новий бак Teemo Tank.

Судячи з фото, пристрій вийшов надто закругленим, що створює ефект певної незграбності. Звісно, в «живому» форматі атомайзери виглядають зовсім інакше. Але користувачеві, який звик до великого боксмоду з випарником значних розмірів, цей гаджет навряд чи підійде, оскільки діаметр конекторного майданчика становить 22 мм.

Безумовно, компанія випустила цей бак для певної цільової аудиторії – для новачків, адже потужний атомайзер на етапі знайомства з вейпінгом зовсім не потрібен.

Виробник пропонує лише один доступний варіант випарника з відсутністю будь-якого нестандартного рішення. Всередині встановлено ​​звичайну спіраль Clapton з опором 0.55 Ом. В описі девайсу зазначено рекомендований діапазон потужності – від 20 до 30 Вт.

Що собою являє система регулювання повітря? Нічого цікавого: звичайні слоти для забору повітря та кільця регулювання.

Ємність резервуару для рідини становить 2,5 мл – це досить гідний показник для баку з діаметром 22 мм. Спосіб заправки зручний і простий: підняти кришку та просто залити рідину.

Середня ціна такого атомайзера – 25 доларів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest