Київ

Придбати квиток
2018.04.11
Новини індустрії

Атомайзер: як зрозуміти, що час міняти?

Атомайзер: як зрозуміти, що час міняти?

Кількість любителів вейпу збільшується кожного дня. Через бажання насолоджуватися парінням, вейпери купують девайси з незвичайним дизайном і найрізноманітнішими функціями. Але навіть дорогі вейп-девайси виходять з ладу. Так що ж з ними трапляється?

Найчастіше справа у атомайзері. Тому, щоб парити із задоволенням, не хвилюючись, що девайс не працюватиме, важливо знати, як часто цей атомайзер потрібно міняти.

Що таке атомайзер?

Атомайзер – один з головних елементів будь-якого вейп-девайса. Це та сама частина пристрою, завдяки якій утворюється насичена й густа пара. Атомайзер – це по суті випарник, який відповідає за нагрівання ароматичної рідини та її перетворення на пару. Нагрівач, на якому він працює, – спіраль, до якої і надходить рідина перед випаровуванням.

 

Атомайзер: як зрозуміти, що час міняти?

 

Від чого залежить термін життя атомайзера?

Щоб зрозуміти, як часто потрібно міняти атомайзер, давайте з’ясуємо, що впливає на тривалість його функціонування.

  • Рідина

Різні рідини мають різні ароматизатори, склад і властивості, від чого й залежить ступінь нагару. Крім того, багато парильників вважають, що перебільшення гліцерину призводить до швидкого псування атомайзера.

  • Глибина, частота і час затяжки

Природно, чим довше й інтенсивніше вейп-девайс використовувати, тим більше нагару буде з'являтися на спіралі.

 

Атомайзер: як зрозуміти, що час міняти?

 

Як зрозуміти, що пора міняти атомайзер?

Багато хто з парильників беруть за правило міняти випарник раз на 2-3 тижні. Але з огляду на фактори, що впливають на погіршення його роботи, варто звертати увагу на кількість пари, тягу і смак.

Якщо здається, що пари стало менше, смак вже не такий, як раніше, так і у цілому парити стало не так вже приємно – це знак: час міняти атомайзер.

 Бiльше можна дiзнатись на VAPEXPO Kiev 2018!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest