Київ

Придбати квиток
2016.02.02
Новини VAPEXPO

Atom Vapes Revolver Subxero Kit – квиток до клубу справжніх вейперів

Atom Vapes Revolver Subxero Kit – квиток до клубу справжніх вейперів

Для будь-чого в нашому житті найважливішим є перший крок. Невдалий перший крок у вейпінгу може стримати безліч бажаючих перейти на паріння.

Вибір аксесуарів на ринку вражає, а технологічних особливостей, може, й не так багато, але достатньо, щоб припуститися помилки. Звичні компанії не надто переймаються новинками, випускаючи швидше дешевий варіант свого продукту, ніж такий, якого потребує вейпер-початківець.

Компанія Atom Vapes вирішила піти далі й випустила серію продуктів, які пасуватимуть тим, хто лише починає парити. Сьогодні ми розглянемо спеціальний набір, який, незважаючи на свою орієнтованість, має доволі шикарний вигляд. Зветься він Subxero Revolver Kit.

Atom-Vapes-Revolver-Subxero-Kit-квиток-до-клубу-справжніх-вейперів

Зовнішній вигляд

Revolver Subxero Battery

Батарейний блок виконано у формі телескопічної трубки, що є досить спірним рішенням, зважаючи на розміри акумуляторів. Прилад, звісно, збирається, але під час роботи ви триматимете 18-сантиметровий болт у руках, який не дуже зручно носити з собою.

Натомість є роз'єм для зарядки від microUSB і чотири діодних індикатори заряду. Як з'ясувалося, діоди теж реагують на зміну вольтажу, хоча до цього треба довго звикати.

Приємним бонусом є наліпки в комплекті, за допомогою яких дизайн батарейного блоку можна швидко змінити.

Основні ТТХ:

 • Висота зібраного сетапу: 182 мм
 • Діаметр: 23 мм
 • Матеріал: алюміній
 • Роз'єм microUSB для зарядки
 • Плата OCX220
 • Діодна індикація
 • Підпружинений пін

Atom-Vapes-Revolver-Subxero-Kit-квиток-до-клубу-справжніх-вейперів

Assassin Subxero Tank

Перше, що впадає у вічі, коли дивишся на бак, - це його об'єм. Як з'ясувалося, він має 6 мл, чим можуть похвалитися лише декілька моделей на ринку. Швидше за все, цим обумовлена відсутність можливості для верхньої заправки.

Конструкція повністю розбірна та складається з бази, змінного випарника, підставки для баку, скляної колби, орінгі, сталевого тіла баку, шахти та дріптипу.

У всьому решта бак виглядає по-чоловічому та дуже якісно. Чорна фарба не злазить, а різьблення дозволяє збирати та розбирати девайс із величезним задоволенням. Одна біда - не дає змоги використовувати гібридні мехмоди.

Окремої уваги заслуговує змінний випарник шестигранної форми з величезними отворами для жижі. Чудовий смак забезпечує Clapton Coil. Під час регуляції обдуву чути приємні клацання, які додають зручності у використанні.

Текстура корпусу віддалено нагадує металеву сітку, що додає хвату стійкості. Певним мінусом, звісно, є відсутність можливості швидкої заправки баку - доводиться постійно розбирати пристрій, щоб долити рідину.

Основні ТТХ:

 • Місткість: 6 мл
 • Діаметр: 23 мм
 • 304-а сталь
 • Регулювання обдуву
 • Випарники на 0,2 Ом

Atom-Vapes-Revolver-Subxero-Kit-квиток-до-клубу-справжніх-вейперів

Враження від паріння

Для новачків цей девайс - чи не найідеальніший з варіантів. Є можливість вибрати все - акумулятор, опір, потужність. Коротше кажучи, вивчай паріння, як самого себе. Навіть зовнішній вигляд змінюй, як душі заманеться. Бак взагалі можна назвати еталонним. Завдяки намотці смак не відрізнити від дорожчих аналогів. Головною дрібною незручністю залишаються вага та розмір пристрою, але це швидше є справою звички. Натомість зарядка акумулятора через USB - це великий плюс, який виправдовує розмір блока.

Що ми маємо у підсумку:

Не позбавлений недоліків, але все ж дуже гідний сетап від Atom Vapes. З огляду на позиціонування, мінуси можемо практично не брати до уваги. Чудова «зовнішність» і збірка компенсують великі розміри пристрою. Завдяки габаритам мода плата підтримує опір до 0,2 Ом та здатна видавати до 60 Вт. Для новачка це справді казкові можливості.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest