Київ

Придбати квиток
2017.06.16
Новини індустрії

Arsenal Vapor: а ти знаєш смак монетки?

Arsenal Vapor: а ти знаєш смак монетки?

Російські вейп-компанії, крім рідин для паріння виготовляють ще девайси та стартові набори. Нещодавно один з вітчизняних виробників випустив новий сетап Arsenal Vapor.

До складу сетапу входять мехмод і дріпка, в тканинних мішечках, кільця ущільнювачів, викрутки, запасні гвинти та дріптип.

На топ-кепі атомайзера є гравіювання з логотипом компанії та роз'єм для дріптипу, а під ним – трубочки для нижнього обдуву, ванночка для рідини та стійки. На жаль, обдув нерегульований.

Дріпка з латуні. Отже є певна загроза для здоров'я під час паріння. Саме цей матеріал надає парі металевий присмак монети. Швидше за все, розробники обрали латунь для поєднання з мехмодом, який також виготовлено з латуні.

Мод виглядає досить красиво. Через особливі насічки на корпусі девайс зручно тримати в руці під час паріння. За конструкцією, головна частина обертається, і кнопка з гібридним конектором сідає на різьбу. Це дає змогу встановити акумулятор і змінити розташування отворів для газовідводу в будь-якому варіанті.

Технічні характеристики:

  • висота атомайзера – 33 мм;
  • висота мода – 93 мм;
  • діаметр – 24 мм;
  • конектор – гібридний.
Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest