Київ

Придбати квиток
2017.05.11
Новини індустрії

Armageddon MFG знову дивує парців випуском дріпки Elite GEN 2

Armageddon MFG знову дивує парців випуском дріпки Elite GEN 2

Компанія Armageddon MFG не зупинилася на випуску популярної дріпки Apocalypse RDA, розпочавши розробку потужнішого пристрою – атомайзера Elite GEN 2.

Девайс є справді гідною знахідкою для експериментаторів зі стандартними та навороченими намотками. Цьому сприяє діаметр гаджета, що становить 28,5 міліметра. Водночас діаметр сервісного майданчику дорівнює 25,5 міліметри. З такими характеристиками дріпка впорається з будь-якими намотками!

Стійки у девайсі облаштовано чудово: є можливість встановити дві спіралі та затиснути їх позолоченими пластинами. Сервісний майданчик з високими п'ятиміліметровими бортами дає змогу залити достатньо рідини у пристрій, а діаметр деталі – закапати ще більше.

Кожна дріпка, звісно, має власну систему обдуву. В цьому атомайзері обдув не настільки крутий, як хотілося би, але регульована подача повітря існує завдяки 4 отворам різних розмірів. Обертаючи топ-кеп, вони відчиняються та зачиняються за бажанням парця.

Збірка Elite GEN 2 на вищому рівні. Це не дивно, оскільки під час розробки використовували винятково якісні деталі.

Технічні характеристики:

  • діаметр моделі – 28,5 мм;
  • даметр сервісного майданчика – 25,5 мм;
  • конектор з`єднання – 510-й.

Вартість атомайзера становить 80 доларів. Модель-клон обійдеться лише 15 доларів, але ніхто не гарантуватиме високу якість пристрою.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest