Київ

Придбати квиток
2016.10.07
Новини індустрії

Archon by Aspire – зайвих кнопок не буває

Archon by Aspire – зайвих кнопок не буває

Aspire – це одна з тих компаній, які завжди втримують стійкі позиції на ринку. Завдяки чому їм вдається залучати покупців? Розглянемо на прикладі нового моду Archon.

Нова модель за своїми характеристиками чимось схожа до старшого брата моду NX75. Вони дуже подібні ззовні, практично однаковий інтерфейс, ідентичні плати. Різниця полягає лише в тому, що Archon – це вже пристрій для про-вейперів. Максимальна потужність через це становить 150 ватт. Зважаючи на те, що всередині знаходиться плата DNA 200, виробник міг підняти потужність до двохсот ватт, але він не став цього робити, частково тому, що два акумулятори формату 18650 не здатні успішно поратися з такою потужністю. Бачимо на девайсі ще одну кнопку-гойдалку. Вона відповідає за перемикання між режимами термоконтролю та вариватту. Джерела живлення приховані під дуже зручною кришкою на магнітиках.

Archon може сміливо називатися рестайлінгом попередника. Змінилися тільки деякі нюанси, які, тим не менше, зробили бокс-мод лише кращим. Ціна 60-70 доларів виглядає не низькою, але це справедлива плата за якість, яку надає Aspire.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest